2022-10-04

„Słyszeliście o Morganach?”: Miłość potrafi zaskoczyć!

0

Hugh Grant i Sarah Jessica Parker w komedii romantyczno-kryminalnej. Gwiazdorska obsada, zaskakujący scenariusz i reżyser specjalizujący się w pełnych akcji i humoru filmach to recepta na sukces. „Słyszeliście o Morganach?” w niedzielę 7 maja o godz. 16:00 oraz sobotę 13 maja o godz. 12:00 w Polsat Café.

Para w tarapatach
Dwójka nowojorczyków, Paul i Meryl, ma już dosyć ratowania swojego małżeństwa. Kiedy jednak stają się jedynymi świadkami brutalnego morderstwa, policja w ramach programu ochrony przenosi ich do wiejskiego Wyoming. Razem. Teraz para mieszczuchów musi poradzić sobie z pogodą, niedźwiedziami, świeżym powietrzem oraz przebywaniem we własnym towarzystwie...

Obsada i twórcy
W rolach małżonków Hugh Grant, gwiazda filmów „Cztery wesela i pogrzeb”, „Dziennik Bridget Jones” czy „To właśnie miłość” oraz Sarah Jessica Parker, główna bohaterka serialu „Seks w wielkim mieście”, a także filmów „Zmowa pierwszych żon” i „Hokus pokus”. Reżyser Marc Laurence odpowiada za takie hity jak „Miss Agent”, „Dwa tygodnie na miłość” czy „Prosto w serce”.

Komedia „Słyszeliście o Morganach?” w niedzielę 7 maja o godz. 16:00 oraz sobotę  13 maja o godz. 12:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.