2022-10-21

Doda i Dżaga: Mamy razem plan na emeryturę w domu starców

0

Po raz pierwszy w historii programu „Demakijaż” przyjaciele: Dorota Rabczewska i Mariusz „Dżaga” Ząbkowski. Znają się od dzieciństwa, łączy ich artystyczny zawód oraz to, że są oceniani na podstawie swoich scenicznych wizerunków. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem pokazują prawdziwą twarz. Co Doda ujawnia o swoim najbliższym kumplu? O jakiej tajemnicy opowiada Dżaga? „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Kumple z podstawówki
Poznali się w rodzinnym Ciechanowie. Ich matki były bliskimi znajomymi. Mariusz chciał poznać Dorotę. W ramach zaczepki rzucił w nią śnieżką, a ona odpowiedziała kamieniem. Mimo że ich drogi się rozeszły po przeprowadzce Doroty do Warszawy, po latach spotkali się tam ponownie. Ona stała się gwiazdą. On - przyznaje, że z braku pieniędzy i trochę z przypadku - zaczął występować jako sobowtór Dody i został jednym z najbardziej znanych drag queen w Polsce. Razem wystąpili w programie „Doda. 12 kroków do miłości” w Polsacie. 

Podobieństwa i różnice
W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem Dorota Rabczewska przyznaje, że wielu przyjaciół w jej życiu wykruszyło się. W długiej relacji z Dżagą ceni to, że był przy niej zawsze w trudnych momentach jej życia. - Przeszedł wszystkie moje rozstania. Asekurował mnie, dbał, żebym nie podupadła na zdrowiu, zawsze się troszczył - opowiada gwiazda. Wyjaśnia również, co jest najfajniejszego w tej damsko-męskiej przyjaźni. Podkreśla, że Mariusz jest jedną z dwóch osób w jej kręgu, która nigdy nie czerpała zysków z ich bliskości.

Poufne opowieści
W programie oboje zdradzają historie i anegdoty ze swojego prywatnego życia. Zabawne, wzruszające i zaskakujące. Na przykład to, jak artystka urządziła Dzień Dziadka obcemu starszemu mężczyźnie lub jak jej przyjaciel czuł się w obowiązku przepraszać fanów za jej obcesowe zachowanie. Opowiadają też o planie na wspólną emeryturę w domu starców, gdzieś w Hiszpanii, ale luksusowo i bez ograniczania się: - Będziemy wspólnie dogorywać w miłości i przyjaźni - śmieje się Doda.

Quiz
To godne podziwu, że podczas tradycyjnego dla programu quizu Doda i Dżaga tylko raz nie zgadzają się w odpowiedziach. Dotyczy to pytania o to, które z nich częściej wyznaje uczucia. Prowadzącemu mówią szczerze między innymi, kto spędza więcej czasu przed lustrem, kto jest większym optymistą, a kto większym imprezowiczem.

Jak brzmią odpowiedzi? Jak Dorota wpadła na pomysł swojego reality show „Doda. 12 kroków do miłości” i czego nie wiedzą o niej fani? 

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.