2022-10-07

Maja Rutkowska: Przed kamerami to nie mój Krzysiu

0

Najsłynniejszy detektyw w Polsce, biznesmen, polityk i tancerz wraz z żoną gośćmi Krzysztofa Ibisza. Krzysztof i Maja Rutkowscy ujawniają swoje prywatne życie. Mówią o tym, jak się poznali oraz jak wygląda ich codzienność. Biorą też udział w quizie, w którym przyznają się do pewnych słabości. Z tej strony detektywa Rutkowskiego widzowie jeszcze nie znali! „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

To było przeznaczenie
Maja Pilch z wykształcenia jest psychologiem, z zawodu detektywem, a z przekonania dawcą szpiku i honorowym krwiodawcą. Poznali się kiedy ona potrzebowała pomocy w sprawie biznesowej. Teraz mają razem syna Krzysztofa juniora i dorosłą już córkę Mai - Kaję. - Zakochałem się w człowieku - mówi zdecydowanie Krzysztof Rutkowski, chociaż przyznaje, że aby związać się z ukochaną, dopuścił się pewnej manipulacji, o której w programie opowiada jego partnerka.

W domowych pieleszach
- Tam przed kamerami, to nie jest ten mój Krzysiu, który w domu zdejmuje łańcuchy i marynarkę, zakłada domowy mundurek - mówi kobieta. Po dziesięciu latach razem nadal szlifują swój związek. W domu często się mijają, mają wiele obowiązków. Chroniąc prywatność, nie mają w domu nikogo do pomocy. O tym, jak wygląda ich zwykły dzień, opowiadają Krzysztofowi Ibiszowi.

Szczerość w quizie
Zapraszając gości do zabawy, prowadzący prosi o samą prawdę. - Szczerość to moja cecha zawodowa - śmieje się Krzysztof Rutkowski i wraz z żoną odpowiada na pytania między innymi o to, kto dłużej stylizuje swoje włosy, bardziej przeżywa to, co mówią inni i kto jest lepszym kierowcą. W programie państwo Rutkowscy wyjawiają też prawdę o zarządzaniu pieniędzmi, ojcostwie i pracy nad związkiem.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.