2022-12-08

Barbara Kurdej-Szatan: Z siostrą zawsze mogłyśmy sobie ufać

0

Aktorki w osobistej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Dzielą wspólną pasję życiową, zaufanie i bliskość. W programie opowiadają o życiu rodzinnym, wzajemnych relacjach oraz o emocjach aktorskich i prywatnych Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania dowiadują się też czegoś, czego nie wiedziały o sobie samych. Zdradzają także siostrzany wybryk. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Program pełen emocji
Już w pierwszych chwilach rozmowy w studiu płyną łzy wzruszenia. Co chwila następują też wybuchy śmiechu. Jak wyjaśniają obie panie, ich zawód to praca na emocjach, więc aktorzy zwykle częściej i intensywniej wszystko przeżywają. Siostrom zdarza się pokłócić, ale nie trwa to długo. Opowiadają o ostatnim spięciu, które było wyjątkowo mocne. - Potem nie minęła godzina, spotkałyśmy się w łazience, porozmawiałyśmy i przytuliłyśmy się. Wiemy obie, że to się dobrze skończy, nie będzie obrażenia, odcięcia się - wyjaśnia Katarzyna Kurdej-Mania. Potrafią szczerze rozmawiać i nie ma między nimi zazdrości. - Wiadomo, że Kasia ma lepsze nogi - mówi Barbara Kurdej-Szatan, a siostra rewanżuje się, chwaląc jej biust.

Siostry i przyjaciółki
Różnica wieku między siostrami to pięć lat. Kasia opiekowała się Basią, chociaż nie przypominają sobie, aby miała jakieś szczególnie obowiązki. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem opowiadają o przypadku, kiedy starsza siostra interweniowała ostro, gdy szkolny gang gnębił i okradał młodszą. Nigdy nie zdradzały swoich sekretów i zawsze mogły sobie ufać. Chociaż przyznają, że prawdziwe partnerstwo pojawiło się, kiedy obie dorosły, a nawet później - kiedy obie zostały mamami.

Quiz
W tradycyjnym quizie dochodzi to nietypowej sytuacji. Katarzyna Kurdej-Mania zdradza o sobie coś, co zaskakuje nawet jej siostrę. Opowiadają też o tym, która z nich jest lepszą panią domu, kto częściej „pali” dowcipy i ma większy temperament. Wspominają też największy siostrzany wybryk, w którym uczestniczyło pół Opola.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.