2023-03-06

„Rozmowy nocą”: Historia miłości singli z wielkiego miasta

0

Magdalena Różczka i Marcin Dorociński w romantycznej komedii o poszukiwaniu uczucia i sposobach na znalezienie swojej drugiej połówki. Co się stanie, kiedy los połączy ich ścieżki? Czy oboje oczekują tego samego, umawiając się na pierwszą randkę? „Rozmowy nocą” w niedzielę 12 marca o godz. 16:00 i w sobotę 18 marca o godz. 12:00 w Polsat Café.

Romantyczna para
Matylda zarabia na życie lepiąc anioły z ciasta. Wie, że szukanie faceta na całe życie może być wyjątkowo trudnym i długotrwałym zadaniem. Buduje więc wymyślną strategię i daje ogłoszenie do gazety. Z kolei Bartek gotuje w eleganckiej restauracji, a po godzinach pisze książkę kucharską, więc nie bardzo może spotkać „tę jedyną”. W końcu przełamuje nieśmiałość i wertuje rubrykę towarzyską. Obydwoje nie przeczuwają jeszcze, że są jedynie częścią większego planu.

Pokolenie singli
Film to nie tylko opowieść o jednej miłości. To prawdziwy i zabawny portret pokolenia singli z wielkiego miasta, którzy, wbrew powszechnej opinii, starają się z całych sił znaleźć swoją drugą połówkę. Pogodna i pełna optymizmu opowieść o ludziach stworzonych dla siebie, jednak poszukujących szczęścia na różne sposoby.

Ekipa i obsada
W rolach głównych Magdalena Różczka („Zadra” „Listy do M.”, „Podatek od miłości”) i Marcin Dorociński („Gambit królowej”, „Psy 3. W imię zasad”, „Pitbull”). W pozostałych rolach Joanna Żółkowska, Roma Gąsiorowska, Michał Piela, Arkadiusz Jakubik i inni.

Reżyserem filmu jest Maciej Żak, twórca takich hitów „Pieniądze to nie wszystko”, „Ławeczka”, czy „Konwój”. Za scenariusz odpowiada Karolina Szymczyk-Majchrzak, która stworzyła też filmy „Serce nie sługa”, „Jak poślubić milionera” i „Kochaj i tańcz” oraz współpracowała przy serialach takich jak „Przyjaciółki” czy „W rytmie serca”.

„Rozmowy nocą” w niedzielę 12 marca o godz. 16:00 i w sobotę 18 marca o godz. 12:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.