2023-04-17

Krzysztof Ibisz: „Demakijaż” to refleksja i intymna rozmowa

0

Dziennikarz i prezenter opowiada sekretach sukcesu swojego programu w Polsat Café. Talk-show, w którym gwiazdy sceny, ekranu i muzyki wraz z bliskimi im osobami odpowiadają na pytania Krzysztofa Ibisza, jest na antenie od 2016 roku. Co zdaniem prowadzącego jest kluczem do popularności tej produkcji? „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Wiedza i zrozumienie
Kluczem do wieloletniego sukcesu i popularności programu Krzysztofa Ibisza z pewnością jest to, że jego gospodarz ma olbrzymie obycie w świecie showbiznesu, ale też to, że prawdziwie interesuje się on bohaterami, których przedstawia widzom.  - Ja od lat rozumiem ludzi i ta moja wiedza o świecie i ciekawość drugiego człowieka pozwalają mi ten program robić. To już osiemnasty sezon „Demakijażu” – mówi z dumą jego gospodarz. - Jak na talk-show, który jest spokojną, głęboką rozmową, z głębokim patrzeniem w oczy, to ten osiemnasty sezon oznacza, że jest potrzeba, aby na rynku telewizyjnym był czas na refleksję. I ten program to właśnie refleksja – stwierdza dziennikarz.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Demakijaż – talk show (@demakijaz)

Oryginalny format
Spośród innych programów typu talk-show „Demakijaż” wyróżnia to, że gośćmi są dwie związane ze sobą osoby. To pozwala poznać gwiazdy od prywatnej strony, oczami ich bliskich. - Okazało się, że widzowie bardzo lubią rodzinne historie, na przykład jak jest brat i siostra, albo jedna z moim zdaniem najpiękniejszych, ale i najtrudniejszych relacji matka-córka - wyznaje prezenter.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Demakijaż – talk show (@demakijaz)

Gwiazdy 18. sezonu
Jakie gwiazdy zaprosił do odcinków osiemnastego sezonu? - Była Ewa Błaszczyk z córką, Nikodem Rozbicki, no po prostu mamy super gości z różnych światów, różnych zawodów, bo nie tylko aktorskich - zdradza gospodarz programu.

  

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.