2023-04-21

Milena Suszyńska i Karol Dziuba: Rozmowa kluczem do szczęścia

0

Widzowie Polsatu znają ich z popularnych produkcji. On był uczestnikiem 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ona gra w serialu „Przyjaciółki”, którego jest również scenarzystką. W szczerym wywiadzie mówią o wykonywaniu tej samej pracy, miłości, wymagającym, ale pięknym rodzicielstwie i zgrzytach w życiu rodzinnym. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Bohaterowie odcinka
Milena, córka aktora Zbigniewa Suszyńskiego, planowała być lekarką lub weterynarką, ale zmieniła zdanie i dostała się na warszawską Akademię Teatralną, gdzie poznała przyszłego męża. Karol, Ślązak z urodzenia, od dzieciństwa był wprawiony w występy publiczne dzięki śpiewaniu w chórze. Niezmiennie oddaje się też pasji fotografowania. Obydwoje grają na deskach Teatru Narodowego w Warszawie.

Mocne pierwsze wrażenie
Pierwszy raz zobaczył Milenę w bardzo dwuznacznej sytuacji na jednym ze spektakli egzaminacyjnych uczelni. - Pamiętam, że wszedłem na ten egzamin i tam była scena jakiejś dużej imprezy. Zwróciłem uwagę, że na stole całują się dwie kobiety. I jedną z nich właśnie była moja obecna żona - wspomina, dodając, że pierwsze co pomyślał to „ale fajna”. Tylko że ona była wtedy zajęta. Jak potoczyła się dalej ich znajomość, opowiadają w programie „Demakijaż”.

Quiz
W tradycyjnym quizie aktorska para wyznaje między innymi, kto więcej czasu spędza przed lustrem, a kto z telefonem w ręku. Które z nich częściej leniuchuje, a kto łatwiej wpada w gniew. Niektóre z pytań są powodem do ożywionej dyskusji między małżonkami. W szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem mówią też o wzorcach miłości, jakie wynieśli z domu, swoim sposobie na trwałość związku, którym jest cowieczorna rozmowa, reakcji jej ojca na pierwsze spotkanie z przyszłym zięciem.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.