2023-05-08

„Jak ona to robi”: Nagłe pokusy statecznej kobiety sukcesu

0

Sarah Jessica Parker i Pierce Brosnan w adaptacji bestsellerowej książki Allison Pearson. Łącząca z powodzeniem rolę bizneswoman i gospodyni ogniska domowego Kate Reddy poznaje mężczyznę, którego urok może sprawić, że położy na szali swoje idealne życie. „Jak ona to robi” w niedzielę 14 maja o godz. 16:00 oraz w sobotę 20 maja o godz. 12:00 w Polsat Café.

Bohaterka godna podziwu
Sarah Jessica Parker, znana między innymi z głównej roli w serialu „Seks w wielkim mieście”, wciela się w postać ambitnej menadżer Kate Reddy. Kobieta budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc szczęśliwe życie rodzinne z zawrotną karierą w biznesie. Kate jest ekspertem do spraw funduszy inwestycyjnych w bostońskiej filii wielkiej firmy finansowej z Nowego Jorku. W pracy spotyka kogoś, kto zmienia jej stabilne, ale, jak się okazuje, nudne życie.

Mężczyźni jej życia
Klientem Kate zostaje uwodzicielski Jack Abelhammer. W tej roli Pierce Brosnan, znany z filmu „Afera Thomasa Crowa”, ale przede wszystkim z serii o Jamesie Bondzie. Kobiecie przyjdzie zmierzyć się z pokusą wielkich pieniędzy i jeszcze większych namiętności, kosztem szczęścia u boku dobrodusznego męża. W tej roli nominowany do Oscara za rolę w „Lepiej być nie może” Greg Kinnear. Jak potoczą się losy tego miłosnego trójkąta?

„Jak ona to robi” w niedzielę 14 maja o godz. 16:00 oraz w sobotę 20 maja o godz. 12:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.