2023-07-31

Marta Lech-Maciejewska na planie swojego programu

0

Kulisy nagrań „Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses” oczami gospodyni. Znana blogerka podjęła się wyzwania poprowadzenia show o poszukiwaniach idealnej kreacji z drugiej ręki. Jak sobie radzi na planie? Oto, co Marta Lech-Maciejewska mówi o nowym programie Polsat Café.

Gospodyni programu
Marta Lech-Maciejewska to blogerka, influencerka, twórczyni własnej marki modowej. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Niepoprawna romantyczka, od zawsze zainteresowana modą retro. W czasie wolnym przeczesuje second handy i platformy z rzeczami z drugiej ręki w poszukiwaniu perełek. Będąc mamą, baczną uwagę zwraca na ekologię, a tematy zero waste są bliskie jej sercu.

Nie wyrzucaj - wykorzystaj!
Program „Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses” wpisuje się w ten jakże potrzebny trend. Bohaterkami show są przyszłe panny młode, które zdecydowały się poszukać wymarzonej sukienki nie nowej w sklepie, ale używanej lub niewykorzystanej. Poznają przy tym historię pierwszych właścicielek i samych kreacji. Którą z nich wybiorą?

Ogromne emocje
Marta Lech-Maciejewska podzieliła się z fanami pierwszym wideo tuż przed startem nagrań. - Dziś jest ten dzień, kiedy zaczynam zdjęcia. Jestem podekscytowana, trochę zestresowana. Poznam moje bohaterki. To wspaniały projekt i bardzo czekałam na jego realizację. Niezwykle się ekscytuję i cieszę - mówiła, kiedy tylko mogła już zdradzić swój udział w programie „Drugie życie sukni ślubnej”.

Wir pracy
Nagrania musiały być bardzo intensywne, bo po nich, o godzinie 1:01, zamieściła filmik z powrotu do domu, rozważając, czy w ogóle kłaść się spać, bo na planie miała być znów o siódmej. Jednak po krótkim odpoczynku zamieściła kolejne nagrania dokumentujące przygotowania do następnego dnia pracy, w tym zabiegów upiększających, a także z tańca, na jaki pozwoliła sobie w przerwie zdjęć.

„Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses” jesienią 2023 w Telewizji POLSAT CAFÉ.