2023-10-16

Nowe odcinki programu „Kolacja w ciemno” w Polsat Cafe

0

Kolejni bohaterowie podejmują zmysłową grę smaku, ostrego flirtu i dobrego humoru. Do czego posuną się, aby zdobyć drugą połówkę? W końcu miłości nie da się oszukać, a jak już przyjdzie, to trzeba o nią zawalczyć i zrobić piorunujące wrażenie! Do serca przez żołądek, ale nie tylko. „Kolacja w ciemno” w piątek o godz. 21:00 w Polsat Café.

Serce od kuchni
Najgorętszy program telewizyjny o tematyce randkowo-kulinarnej! Połączone są w nim dwie największe namiętności: gotowanie i randkowanie. W rolach głównych uczestnicy, którzy zabiegają o swoje względy. Muszą zastosować trochę magii i to nie tylko kulinarnej!

Sposoby na olśnienie
Oprócz jedzenia w trakcie tytułowej kolacji randkowicze razem ćwiczą, grają w komedii romantycznej, łowią ryby, uczą się tańczyć oraz przeprowadzają zawody w noszeniu talerzy. Wszystko, aby zrobić wrażenie. Ten program to świetna zabawa i sprawdzone dania z przepisami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Próba czasu
Na randkach jest pysznie i romantycznie, a po dwóch tygodniach wiadomo, czy magia między uczestnikami programu działa dalej i czy związek przetrwał. Czy bohaterom uda się odnaleźć smak miłości i przyrządzić danie, które zaskoczy ich drugą połowę?

  

„Kolacja w ciemno” w piątek o godz. 21:00 w Polsat Café.