2023-11-06

„Drugie życie sukni ślubnej” - odcinek 6: Joanna z Pasłęka

0

Bohaterka odcinka przyznaje, że w kwestii poszukiwań kreacji jest nieco zagubiona, ale ma nadzieję, że natychmiast rozpozna tę jedyną suknię. Tymczasem czeka na nią przymiarka trzech propozycji od sprzedających i jednej konkurencyjnej od prowadzącej program Marty Lech-Maciejewskiej. Która będzie strzałem w dziesiątkę? „Drugie życie sukni ślubnej” w czwartek o godz. 21:00 w Polsat Café.

Bohaterka odcinka
Przyszła panna młoda ma 25 lat i pochodzi z Pasłęka. Z narzeczonym Kubą poznali się w aplikacji randkowej i od razu złapali kontakt. Jak wspomina narzeczona, kiedy zobaczyli się pierwszy raz, to było naprawdę coś niesamowitego. Ich wielki dzień również musi być wyjątkowy, tak samo jak strój, w którym wystąpi Joanna.

Suknia marzeń
Jakie oczekiwania ma przyszła panna młoda? Szuka czegoś dopasowanego i eksponującego jej atuty. Po głowie chodzi jej suknia typu księżniczka. Chciałaby strój z drugiej ręki, bo wie, że mają one duszę. Liczy na to, że ta jedyna suknia do niej przemówi i powie: „to ja”, bo jak wyznaje, nie jest do końca pewna, czego szuka.

Wsparcie i zaufanie
Do programu Asia zaprosiła mamę Elżbietę i przyjaciółkę Dominikę, która jest też siostrą jej narzeczonego. - Jedziemy znaleźć tę jedyną - komentują panie, nie mogąc już doczekać się, jakie suknie przygotowała dla nich prowadząca. Są pewne, że znajdą to czego szukają. Mama ma tylko obawę, że jej córka w każdej sukni będzie pięknie wyglądała i czeka ją bardzo trudny wybór.

Suknie od sprzedających
Czy dziewczyny są gotowe, żeby zobaczyć pierwszą suknię ślubną? Przywiozła ją Paulina. To oryginalna kreacja z odsłoniętym dekoltem. Ma dodatki w postaci piór, które gorsetowej części dodają lekkości. Druga kreacja jest klasyczna, elegancka, prosta, z przepięknym koralikowym pasem. To własność drugiej sprzedającej, Wiktorii. Trzecia w całości jest pokryta jednolitym kwiatowym haftem i tak jak wymarzyła sobie Joanna, jest lekka i zwiewna. Pochodzi od sprzedającej Agaty. Czy któraś podbije serce przymierzającej?

Konkurencja od prowadzącej
A może najlepsza okaże się kolejna propozycja? Marta Lech-Maciejewska pokazuje suknię trochę glamour, a trochę nawiązującą do natury, która ma kilka ukrytych smaczków. Jak zareaguje przyszła panna młoda a jak jej doradczynie? Która kreacja pojedzie z nimi do domu?

„Drugie życie sukni ślubnej” w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.