2023-12-19

Łukasz Strzałka: Związek z Eweliną to przeciąganie liny

0

Para aktorów z serialu „Gliniarze” mówi o swoim życiu w programie Krzysztofa Ibisza. Poznali się na planie, ale na początku łączyła ich tylko przyjaźń. O tym, że zainteresowali się sobą, zadecydowały pikantny sen, plotka i próba wkręcenia reszty ekipy. Co ich połączyło, a co ich dzieli? Jak wygląda wspólne życie Eweliny Ruckgaber i Łukasza Strzałki? Opowiedzieli o tym w programie „Demakijaż”.

Para w życiu, ale nie w serialu
Ona warszawianka z urodzenia, karierę zaczęła od niewystąpienia w programie „Od przedszkola do Opola”, bo była na to zbyt dorosła. Za to jej talent został dostrzeżony i natychmiast posypały się propozycje reklamowe i telewizyjne. Zdała do szkoły aktorskiej, a po błyskotliwej serialowej karierze na dłużej zagościła w sercach widzów jako aspirant sztabowa Natalia Nowak. On dorastał na obrzeżach Kędzierzyna Koźla, po równo korzystając z tego co oferuje miasto i wieś. Złoty i srebrny medalista mistrzostw aktorów w pływaniu. Do „Gliniarzy” dołączył w piątym sezonie, a wcześniej występował między innymi w Teatrze Muzycznym w Chorzowie i głośnych „Kobietach mafii” Patryka Vegi. Choć ich związek zaczął się od żartu, szybko zakochali się w sobie na poważnie i zaczęli budować swój wspólny świat. On jest wielbicielem fizycznego wycisku i nie wyobraża sobie dnia bez 10 tysięcy kroków. Ona - amatorka słonecznych kąpieli - odpoczywa zanurzona w naturę i nie ma nic przeciwko zmarszczkom, o ile pochodzą od uśmiechu. Oprócz aktorstwa łączy ich śpiew i przywiązanie do dobrych tradycji oraz marzenie, by stworzyć dom, w którym oboje będą grali główne role.

Przyciąganie przeciwieństw
Para nie ukrywa, że ich sposób bycia i przyzwyczajenia różnią się znacząco. Jak udaje im się to pogodzić w codziennym życiu? - W naszym przypadku to było jedno wielkie przeciąganie liny. Na początku każdy ciągnął w swoim kierunku - śmieje się aktor. - Ja jestem straszną bałaganiarą, a Łukasz jest wręcz pedantem - przyznaje Ewelina Ruckgaber. Ja rzucam rzeczy, robię gniazda, jak biorę kubek, to go odstawiam gdziekolwiek. A jakbyś otworzył jego szafę, to tam jest wszystko idealnie w kostkę ułożone, a ja wezmę to wszystko i wrzucę. Myślę, że na początku to było dużym problemem, bo on jest maniakiem sprzątania - opowiada. Czy jej partner z tym walczy? - Chyba się już poddałem. Mam taką swoja przestrzeń, którą dla siebie wysprzątam, to jest mój kwadracik i tu mam swój porządek - dodaje Łukasz Strzałka. Jak zdradzają, są na etapie wykańczania wspólnego domu pod Warszawą, chociaż jak śmieje się gwiazda „Gliniarzy”, to trudne zadanie i bardziej dom wykańcza ich.

Quiz
Para zdradza wiele o sobie w odpowiedziach na szybkie pytania Krzysztofa Ibisza. Kto ich zdaniem lepiej wygląda w mundurze? Kto bardziej chrapie? Kto lepiej radzi sobie z codziennymi obowiązkami? A kto dłużej imprezuje? W których z tych kwestii nie byli zgodni? W programie Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka opowiadają też zabawną historię, jak intymny sen i plotka przyczyniły się do ich związku. Ona wspomina swoje trudne dzieciństwo, a on drogę, która poprowadziła go od wojska do aktorstwa. Oboje mówią też szczerze o trudnych momentach w swoim związku.

Dziękujemy za wspólne oglądanie kolejnego sezonu programu „Demakijaż” w Telewizji POLSAT CAFÉ.