2024-02-12

„Shopping Queens”: Każdy sezon programu to coś nowego

0

Tomasz Jacyków o nowych odcinkach i uczestniczkach produkcji. Wiosną 2024 roku na ekrany powraca „Shopping Queens. Królowe zakupów”. Oceniający stylizacje bohaterek stylista i znawca mody, opowiedział POLSATCAFE.PL o tym, jakie są rywalizujące o ten tytuł kobiety. Co przez lata zmieniło się w tym programie? Zakupowe emocje wiosną na antenie Polsat Café.

Kolejny sezon hitowego programu
Czy w nowych odcinkach widzowie zobaczą jakieś nowości? - Każdy sezon jest czymś nowym, bo rzeczywistość nam się zmienia, sposób patrzenia na ludzi się zmienia, podobnie jak oddziaływanie ludzi między sobą, niż choćby parę lat temu. W związku z tym każdy sezon wnosi coś nowego - zaznacza Tomasz Jacyków, który ponownie zasiada w jury programu.

Nowe uczestniczki
W nowym sezonie do rywalizacji stają kolejne kobiety, które swoimi oryginalnymi stylizacjami chcą wywalczyć tytuł Królowych zakupów. Jednak jak przyznaje stylista w rozmowie z POLSATCAFE.PL, ich podejście do tego formatu uległo zmianie. - Bohaterki mają zupełnie inne oczekiwania, niż te kilka lat temu. One chcą się zaprezentować i zostać pochwalone - podkreśla, co sprawia, że zadanie jury jest nieco trudniejsze niż wcześniej.

Oko w oko
Stając naprzeciw dziewczyn i kobiet, bo pasjonujące się modą uczestniczki reprezentują kilka pokoleń, oceniający muszą przedstawiać swoje opinie delikatnie. - Jak nie pochwalić, a nie obrazić? To jest dosyć poważne i nowe. My się uczymy ludzi na nowo, a oni patrzą na nas i cały czas jesteśmy świeży dla naszych bohaterek, które też nas niejednokrotnie zaskakują - podsumowuje ekspert.

Nowe odcinki „Shopping Queens. Królowe zakupów” wiosną na antenie Polsat Café.