2024-03-11

Krzysztof Ibisz i jego codzienne grzeszki oraz przyjemności

0

Prezenter i dziennikarz w rozmowie z POLSATCAFE.PL na temat relaksu po pracy. Jego grafik jest napięty do granic możliwości i tylko wrodzony pedantyzm oraz systematyczność pozwalają wygospodarować czas dla siebie pomiędzy obowiązkami zawodowymi. Jak Krzysztof Ibisz spędza wolny czas z rodziną? Co jest jego grzeszkiem, za który gani go żona? Zdradził to i poleca innym!

Napar bogów
Od lat pracuje w stacji telewizyjnej, w której nazwie jest kawa. Jaką lubi pić? - Moja kawa jest czarna i mocna - zdradza z wyraźnym uśmiechem Krzysztof Ibisz. Ma jednak świadomość, że nie jest to najzdrowsza przyjemność. - Piję kawy dużo i przyznam, że moja żona walczy trochę o to, aby było tej kawy chociaż trochę mniej. Ale cóż, kawa to mój ulubiony napój - stwierdza rozbrajająco dziennikarz Polsat Café. 

Chwila oddechu
Jak mówi w rozmowie z POLSATCAFE.PL przyjemność sprawia mu również aktywność fizyczna. - Generalnie mam dobry humor, ale w razie czego poprawia mi go sport. Staramy się z Asią mieć taką chwilę dla siebie. Obok nas bawi się młody, a my ćwiczymy: Asia jakąś krótką sesję jogi, a ja, ponieważ nie mam teraz czasu chodzić do klubu sportowego, ćwiczę z aplikacją. Te pół godziny na aktywność fizyczną staramy się mieć prawie każdego dnia i to jest najfajniejsze - podsumowuje.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.