2024-04-02

Nowe wywiady z gwiazdami i ekspertami już od kwietnia

0

„Fajka pokoju”, „W bliskim planie” i „Demakijaż” wracają w Polsat Café. Alicja Resich i Krzysztof Ibisz ponownie zaproszą do programów znane i lubiane gwiazdy, aby opowiedziały o swoim życiu, o swoich doświadczeniach i relacjach, a ekspertki podzielą się z Jolantą Fajkowską komentarzami i opiniami na temat bieżących wydarzeń. Oglądaj od kwietnia na antenie stacji.

„Fajka pokoju” - nowe odcinki od 1 kwietnia
Mistrzyni rozmowy Jolanta Fajkowska jak mało kto zna siłę kobiecego głosu. - W tym sezonie będziemy mówić o niebezpiecznych związkach, zagrożeniach internetu, prawie, holistycznym podejściu do medycyny, mikro odżywianiu i o wielu innych - zapowiada gospodyni programu zapraszając na nowe odcinki.

  

Fajka pokoju” w poniedziałek o godz. 12:30 w Polsat Café.

„W bliskim planie” - nowe odcinki od 6 kwietnia
Z nową porą emisji, ale niezmiennie z dociekliwością, taktem i charyzmą Alicja Resich zada swoim gościom pytania, na które odpowiedzi chciałby znać każdy widz, a także wiele innych. Jakie sekrety ujawnią w programie popularnej prezenterki, publicystki, niekwestionowanej ikony dziennikarstwa polskiego? Pierwszym gościem będzie aktorka znana widzom Polsatu między innymi z serialu „Przyjaciółki” i uczestniczka programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - Anita Sokołowska.

  

W bliskim planie” w sobotę o godz. 11:00 w Polsat Café.

„Demakijaż” - nowe odcinki od 7 kwietnia
Krzysztof Ibisz i rozmowy na najwyższym poziomie z najciekawszymi gwiazdami ze świata sportu, muzyki, filmu, czy mody. W niezwykle szczerych rozmowach w towarzystwie bliskiej sobie osoby odkryją prywatne i zawodowe tajemnice, a także podzielą się swoimi przemyśleniami. Pierwszym gościem sezonu będzie Monika Janowska i Robert Janowski, aktor, wokalista, uczestnik i juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

  

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.