2024-04-18

Katarzyna Skrzynecka: Dla plotkarzy jestem nudna

0

Aktorka opowiada o romansach w pracy, powrocie do Polsatu i szczęśliwej rodzinie. W programie Alicji Resich o Katarzynie Skrzyneckiej mówią jej przyjaciele i bliscy, a ona sama wspomina to, jak była wychowana i jak sama wychowuje dzieci, mówi o pracy na deskach teatrów, a także jak ważne jest dla niej poczucie humoru na własny temat i nie tylko. „W bliskim planie” w sobotę o godz. 11:00 w Polsat Café.

Śpiewająca aktorka, grająca wokalistka
Aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i osobowość telewizyjna. Do najważniejszych ról w jej aktorskiej karierze należą występy w spektaklu „Metro”, „Makbet”, „Evita”, „Chicago” i „Miss Sajgon”, oraz serialach „Wow”, „Bao-Bab, czyli zielono mi”, „Bulionerzy” i „Kopciuszek”. Nagrała sześć albumów studyjnych. Zwyciężczyni pierwszego sezonu i wieloletnia jurorka w programie Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestniczka 20. jubileuszowej edycji tego show.

Czy to jest przyjaźń?
Z uczestnikami i ekipą programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pracuje poza telewizją, a prywatnie się przyjaźni. Jak zwróciła uwagę Alicja Resich, jej bliskie relacje z Piotrem Gąsowskim sprawiają, że ciągle są podejrzewani, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. - Piotrek się zawsze śmieje, że jak to się stało, że my się tyle lat kumplujemy i nigdy nie mieliśmy romansu - śmieje się artystka. - Myślę, że jesteśmy jednym z tych pięknych dowodów, że można być przyjaciółmi takimi absolutnie na zabój, jednocześnie być temperamentną kobitką i temperamentnym mężczyzną, a jednak nie zadzierzgnąć romansu. Raczej nie dawałam nikomu powodów do podejrzeń o romanse czy ekscesy. Pod tym względem jestem strasznie nudna dla plorkarzy - stwierdza, czemu zaprzecza prowadząca. Jakie ma na to dowody?

Najbliżsi o Katarzynie Skrzyneckiej
Aktorka opowiada także o tworzeniu historii programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, powrocie z fotela jurorskiego na scenę, a także o swoim wychowaniu, tworzeniu rodziny z mężczyzną, który jest jej przyjacielem i roli poczucia humoru w jej życiu A o niej samej w programie opowiadają koledzy z planu: śpiewaczka operowa Małgorzata Walewska, aktor Piotr Gąsowski, prezenter Maciej Dowbor, a także jej mąż Marcin Łopucki.

W bliskim planie w sobotę o godz. 11:00 w Polsat Café.