2024-05-07

„Drugie życie sukni ślubnej”: Premierowe odcinki od 8 maja

0

Poszukiwania idealnej sukni ślubnej z drugiej ręki trwają. Nowe bohaterki czekają. Marta Lech-Maciejewska ponownie staje przed wyzwaniem spełnienia marzeń przyszłych panien młodych o pięknych kreacjach na ich wielki dzień. Co ważne, uczestniczki decydują się na zakup stroju z historią, którą prezentują poprzednie właścicielki. „Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses” w środę o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Café.

Szansa na wyjątkową kreację
„Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses”, to polska wersja formatu, który z powodzeniem emitowany jest w Wielkiej Brytanii. Widzowie podążają za przyszłymi pannami młodymi, poszukującymi idealnych kreacji na ich najważniejszy dzień w życiu. Istotne jest, że prezentowane stroje nie są nowe, mają swoją historię.

Trudny wybór
W każdym odcinku przyszła panna młoda poznaje trzy sprzedające, a każda z nich ma szanse zaprezentować swoją suknię ślubną. W programie nie zabraknie oszałamiających strojów, wzruszających historii, łez oraz radości. Program prowadzi Marta Lech-Maciejewska, blogerka i influencerka od zawsze zainteresowana modą retro.

  

Nowy sezon programu „Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses” od 8 maja w środę o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Café.