2024-07-08

Krzysztof Ibisz: Najbardziej ciekawią widzów sagi rodzinne

0

Prowadzący zapowiada 19. sezon programu. Nagrania nowych odcinków już trwają! Krzysztof Ibisz w rozmowie z POLSATCAFE.PL zdradził, jakich gości zaprosił tym razem do studia. Opowiedział też, jakie wywiady najbardziej intrygują widzów. Z pewnością nie zabraknie ich w kolejnej serii dogłębnych i szczerych rozmów, która jesienią 2024 roku pojawi się na antenie Polsat Café.

Przecieki z planu
Kiedy odwiedziliśmy Krzysztofa Ibisza w studiu, był w ferworze przygotowań między nagraniami rozmów, które widzowie Polsat Café zobaczą jesienią. Czego mogą się spodziewać? - W nowym sezonie, jak w każdym, mamy świetnych gości. Przed chwilą nagrywaliśmy rozmowę z Magdaleną Schejbal i Jerzym Schejbalem. To dwójka wspaniałych aktorów, ojciec i córka, a także przyjaciele. Wcześniej były przyjaciółki Anita Sokołowska i Marta Ścisłowicz, a za chwilę Kasia Skrzynecka po raz pierwszy ze swoimi dwoma córkami. To będzie naprawdę świetny skład - zdradził POLSATCAFE.PL prowadzący.

Atrakcyjne rozmowy
Przez osiem lat popularny program ewoluował. - Kiedyś mieliśmy pojedynczych bohaterów, później małżeństwa i pary, ale widzę, że największą ciekawość widzów budzą jednak sagi rodzinne, kiedy sprawdzamy, czy rzeczywiście daleko padło jabłko od jabłoni. Takie rozmowy ojciec-syn, jak Piotrek Gąsowski i Kuba Gąsowski, Anna i Pola Wyszkoni, czyli matka-córka, ale również rodzeństwa, jak na przykład Jacek i Kasia Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni. Takie odcinki, sądząc po wynikach, mają największą oglądalność - mówi Krzysztof Ibisz, zapraszając do oglądania kolejnego sezonu programu.

Oglądaj wszystkie odcinki programu „Demakijaż” w Polsat Box Go.