2020-11-08

Janusz Chabior: Czekaliśmy na taką wielką miłość

0

Popularny aktor oraz jego żona Agata Wątróbska byli gośćmi Krzysztofa Ibisza. Choć dzieli ich różnica wieku, łączy ich doświadczenie. Rozumieją się bez słów i cieszą się każdą wspólną chwilą. Jak się poznali? Co jest dla nich najważniejsze w życiu? Janusz Chabior i jego małżonka opowiedzieli o tym w szczerej rozmowie w programie „Demakijaż”.

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

On ma na koncie świetne role w filmach „Pitbull”, czy „Służby specjalne” stając się jedną z najwyrazistszych twarzy mocnego polskiego kina. Ona sukcesy na deskach warszawskich teatrów - ambitnej sceny kabaretowej i ugruntowaną pozycję w młodym, niezależnym kinie. Oboje z przeszłością i po przejściach zgodnie uznali, że zdarzają się takie zauroczenia, którym nie można powiedzieć „nie”. Zatem powiedzieli: „Tak”. Ona przyjęła jego oświadczyny w słynnym, włoskim Corleone, a rok później w prawdziwie włoskim stylu pobrali się na warszawskich Bielanach.

Choć dzieli ich różnica wieku, łączy ich doświadczenie, bo nikt nie zrozumie aktora lepiej, niż... drugi aktor. Do wspólnego szczęścia nie potrzebują więcej niż błękitnego nieba, ale w ich rodzinie ważne miejsce zajmuje syn aktora, montażysta Nikodem Chabior i oczywiście czworonożny Batman, mały pies z wielkim charakterem.

Kochają się jak nowożeńcy, lubią jak sprawdzeni kumple i mają na siebie dobry wpływ, bo umieją głośno śmiać się z życia. Poznali się kilka lat temu na planie etiudy filmowej „Udając ofiarę” w reżyserii Joanny Satanowskiej, partnerki życiowej syna Janusza. Po kilku latach spotkali się na imprezie wspólnego znajomego Roberta Górskiego. I chociaż rozmowa toczyła się gładko i była bardzo ekscytująca, to w jej trakcie Agata zorientowała się, że Janusz... jej nie pamięta. W niczym to jednak nie przeszkodziło i od tego spotkania stali się już nierozłączni.

Bohaterowie odcinka zdradzili, że w pewnym momencie porzucili nadzieję, że spotka ich taka wielka miłość. - Byłam na etapie akceptacji faktu, że zostanę starą panną. Mam w sobie potrzebę zakochania się na zabój i pewności, że to ta właściwa osoba – mówiła Agata Wątróbska. - Ja myślałem podobnie, że już do końca życia będę sam z Batmanem. Myślę, że wspaniale się zgraliśmy, byliśmy na podobnym etapie - dodał Janusz Chabior. Mimo różnicy wieku świetnie się dogadywali, a on oświadczył się w malowniczym włoskim miasteczku. Po roku wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w kościele, a ślub był mieszany. – Agata przysięgała Bogu, a ja miłości. Bardzo się wzruszyliśmy i to był chyba najpiękniejszy dzień mojego życia – zdradził aktor.

A jak para dogaduje się w życiu codziennym? Co ich łączy, a co dzieli? Opowiedzieli o tym w specjalnej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFE.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021