2020-11-15

Krzysztof Jackowski: Kasia jest moim przeznaczeniem

0

Najsłynniejszy polski jasnowidz był gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Krzysztof Jackowski poznał swoją żonę, kiedy przyszła do niego po miłosną wróżbę. Przepowiedział Katarzynie wielką miłość, choć jeszcze wtedy nie wiedział, że mówi o sobie. Dzieli ich różnica wieku, ale łączy jeszcze więcej.

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

Krzysztof Jackowski i jego żona Katarzyna poznali się, kiedy ona przyszła do niego zapytać się o swoją przyszłość, a on w swojej wizji zobaczył ją w czułych męskich objęciach, choć nie wiedział, że chodzi o niego. On był już po nieudanym małżeństwie i wychowywał samotnie dwójkę dzieci, Monikę i Adriana, a z powodu swojego niezwykłego daru jasnowidzenia czuł się samotny pośród ludzi. Ona szukała prawdziwego mężczyzny - dojrzałego i odpowiedzialnego, który będzie wsparciem dla niej i jej córki Emilii. Mimo różnic, szybko odkryli, że ich dusze idealnie do siebie pasują, a po bliższym spotkaniu jasno widzieli już wspólną, pełną miłości przyszłość i ta wizja się sprawdziła...

Katarzyna wniosła w życie Krzysztofa światło, harmonię i poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. Natomiast Krzysztof dał jej dom, w którym może czuć się bezpiecznie i moc inspiracji, która pozwoliła jej rozwinąć skrzydła. Ich życie łączą wspólne pasje, a z niej powstała książka „Autobiografia jasnowidza”. Są razem ponad dekadę i nie wyobrażają sobie życia bez siebie, a zamiast zgadywać, co przyniesie los, codziennie pielęgnują swoje szczęście. - Pan Bóg zrobił mi numer, podsyłając dziewiętnaście lat młodszą Kasię. Zawsze byłem tradycjonalistą, jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie i naprawdę byłem zdziwiony, że zakochałem się w tak młodej kobiecie - wspomina początki związku Krzysztof.

Jasnowidz zdradził również Krzysztofowi Ibiszowi inne lęki, jakie towarzyszyły mu na początku spotkań z o wiele młodszą kobietą, ale wszystkie historie i obawy kwituje jednym ważnym spostrzeżeniem: - My się tak świetnie dogadujemy, tak się wypełniamy, jesteśmy tak bardzo zgrani, że różnica wieku nie odgrywa roli, a nigdy wcześniej bym tak nie pomyślał...

Co jeszcze zdradził o swoim związku? Czy rozwód Katarzyny mógł przeszkodzić im w byciu razem? Jak dogadują się ich dzieci? Krzysztof Jackowski opowiedział o tym w specjalnej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFE.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021