2021-09-30

Wojciech Jagielski: Czas na zupełnie nowe wyzwanie

0

Znany prezenter w rozmowie z Alicją Resich w programie „W bliskim planie”. Z wykształcenia lekarz, z zawodu dziennikarz. Od ponad dwudziestu lat związany z mediami. Sprawdził się wielokrotnie zarówno w telewizji, jak i radiu. Teraz chce wejść na inną ścieżkę kariery. Czy sprawdzi się jako certyfikowany seksuolog?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatgo.pl.

Dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy. Z wykształcenia jest lekarzem, ale swoje zawodowe życie związał głównie z mediami. Od ponad dwudziestu lat przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami zarówno polskiej, jak i międzynarodowej sceny. Ogromną popularność przyniosło mu prowadzenie kultowego talk-show „Wieczór z wampirem”.

Jego pasją jest muzyka. Był dyrektorem muzycznym jednej z największych stacji radiowych, w której prowadzi autorskie audycje. Gra również na perkusji w zespole dziennikarsko-muzycznym „Poparzeni kawą trzy”. Od pewnego czasu studiuje seksuologię i poważnie myśli o rozpoczęciu nowego rozdziału w swoim życiu. Czy Wojciech Jagielski będzie teraz uczył Polaków seksu?

Co jeszcze Wojciech Jagielski opowiedział Alicji Resich? Dlaczego zaczął studiować seksuologię? Jakie są jego plany na najbliższą przyszłość i co z pracą w mediach?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze