2021-11-06

Marta Żmuda Trzebiatowska: Od zawsze chciałam grać i tworzyć

0

Popularna aktorka, odtwórczyni roli Heleny w serialu „Kuchnia”, gościem Alicji Resich. Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najbardziej znanych i lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Od zawsze wiedziała, że chce zostać aktorką. Marzenie się spełniło. Teraz kobieta spełnia się w roli matki i żony. Jak czuje się w nowych okolicznościach oraz jakie ma plany zawodowe na przyszłość? Opowiada o tym prowadzącej w programie „W bliskim planie”.

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Droga do sławy
„Nie jestem widokówką. Zawsze wiedziałam, że jestem więcej niż tylko ładną buzią” - mówi o sobie Marta Żmuda Trzebiatowska. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Od dwudziestu lat jedna z najbardziej cenionych i popularnych polskich aktorek. Urodziła się w Człuchowie, wychowała Przechlewie na Kaszubach, dołączając do wielu cenionych i pięknych artystek pochodzących z tego regionu.

Nagrody i sukcesy
Już od najmłodszych lat marzyła o tym, żeby zostać aktorką i chociaż pochodzi z niewielkiej miejscowości nigdy nie przestała wierzyć w realizację tego planu. Udało się spełnić to marzenie, szybko wygrywając najważniejsze plebiscyty i rankingi od „Telekamer” do „Róż Gali”. Dzięki temu szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Jej pasją od zawsze był teatr, dlatego przez wiele lat występowała w kultowym Teatrze Kwadrat w Warszawie. Widzowie mogą podziwiać ją również w znakomitym serialu komediowym Polsatu „Kuchnia”.

Jak połączyć życie prywatne i zawodowe?
Prowadząca Alicja Resich już na początku rozmowy z gwiazdą zapytała, jak udaje się jej pogodzić wychowywanie dwójki dzieci oraz pracę na pełen etat. - Bywa ciężko z perspektywy rodzica, ale chyba dobrze nam idzie. Dzieci dużo przesiadują ze mną w kuchni, ponieważ uwielbiam gotować, a gdy jestem w pracy zajmuje się nimi Kamil - mówi aktorka. - Ciekawe, co by na ten temat powiedział twój mąż - wtrąciła prowadząca, a Kamil Kula zabrał głos na temat wychowywania dwójki rodzeństwa i życia z Martą na co dzień. Również koledzy po fachu podzielili się opinią na temat osobowości i charakteru swojej koleżanki. Co zdradzili? Jakie jeszcze tematy poruszyły Alicja Resich z Martą Żmudą Trzebiatowską?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.