2022-05-12

Aleksandra Domańska: Porada? Bardzo podoba mi się ta rola!

0

Aktorka serialu „Mecenas Porada” gościem Alicji Resich w programie „W bliskim planie”. Aleksandra Domańska to ceniona i uwielbiana przez widzów artystka. Fani mogą śledzić jej poczynania na antenie Polsatu w produkcji o losach młodej i nietuzinkowej prawniczki. Jak odtwórczyni głównej roli wspomina pracę na planie? Dlaczego tak bardzo polubiła postać, którą gra?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Filmografia aktorki
Aleksandra Domańska to aktorka teatralna i telewizyjna, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Dała się poznać jako utalentowana artystka, która szczerze opowiada o swoim życiu i poglądach. Współpracowała z takimi teatrami warszawskimi jak: 6. piętro, Capitol, Och-Teatr, Polonia czy Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Ma na swoim koncie role w filmach Juliusza Machulskiego, Wojciecha Smarzowskiego oraz wielu innych cenionym reżyserów. Wystąpiła m.in. w serialach „O mnie się nie martw” i „Belle Époque” oraz filmach „Podatek od miłości” czy „(Nie)znajomi”. Od 2021 roku gra główną rolę Katarzyny Porady w serialu „Mecenas Porada” emitowanym w Telewizji POLSAT.

„Moim życiem był plan zdjęciowy”
Już na początku rozmowy Alicja Resich nawiązała do najnowszej roli Aleksandry Domańskiej w serialu Polsatu. - Jak wspominasz czas nagrań? - pyta prowadząca. - To była dla mnie niesamowita lekcja pokory i dyscypliny. Jeszcze nigdy nie pracowałam na planie, który był tak intensywny - zwierza się aktorka. - A tekstu uczyłam się z dnia na dzień. Oprócz pracy na planie nie miałam czasu na życie prywatne - dodaje. Jakie jeszcze tematy Alicja Resich poruszyła z cenioną gwiazdą w szczerej rozmowie? Jakie zawodowe plany na przyszłość ma Aleksandra Domańska? Jak czuje się w najważniejszej roli, czyli matki?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.