2022-05-06

Karolina Gilon „W bliskim planie”: Nieustraszona jak ninja

0

Prezenterka, dziennikarka i modelka gościem Alicji Resich w kolejnym odcinku programu. Prowadząca hity „Love Island. Wyspa miłości” oraz „Ninja Warrior Polska” opowiada o swojej drodze do spełnienia marzeń o telewizyjnej karierze. W szczerej rozmowie zdradza, jak przeżycia z dzieciństwa ukształtowały jej charakter i dlaczego mężczyźni często się jej boją! O czym jeszcze mówi prowadzącej „W bliskim planie”?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Ninja na Wyspie miłości
Karolina Gilon to prezenterka telewizyjna, dziennikarka, modelka i piosenkarka. W latach 2015-2019 pracowała w telewizji TTV. Od września 2019 roku związana z Telewizją POLSAT. Prowadzi dwa z najpopularniejszych programów stacji - „Love Island. Wyspa miłości” oraz „Ninja Warrior Polska”. Była nominowana do Telekamer 2021 w kategorii Osobowość telewizyjna.

Droga do spełnienia marzeń
Jak sama podkreśla, zawsze ciągnęło ją do telewizji i pracy artystycznej. W rozmowie z Alicją Resich opowiada o tym, jaką drogę przebyła, żeby zrealizować dziecięce marzenie oraz co ukształtowało jej silny charakter. Wychowywała się bez ojca, który porzucił ją i jej matkę. - Przez tę sytuację jestem silna i przez obserwowanie mamy, która nigdy nie pokazywała słabości. To pozytywne, ale też ja w życiu nie pozwalam sobie teraz na słabości, a czasem każdy z nas potrzebuje przecież tego, żeby powiedzieć „nie radzę sobie z czymś”. Bycie cały czas silną może męczyć. Mam taki wizerunek, w którym jestem uwięziona - mówi w programie Karolina Gilon.

O czym jeszcze rozmawia z Alicją Resich? Jakiego partnera szuka i co przeraża w niej mężczyzn?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.