2022-10-28

Jacek Jelonek: W domu nosimy powyciągane dresy z kłakami

0

Model i jego partner Oliwer Kubiak opowiadają o pracy i życiu prywatnym. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem mówią o swoim związku, który zaczął się w reality show, coming-outach, a także o równowadze między pracą a intymnością. Jak udział Jacka Jelonka w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wpłynął na ich relację? „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsacie.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Dobrani w TV
Jacek Jelonek to model, który ma na koncie występy w pokazach oraz sesje na okładkach magazynów. Wziął udział w reality show, w którym dobierał sobie wybranka. Został nim Oliwer Kubiak. Od tej pory są razem. Jako już rozpoznawalna postać uczestniczył w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym zatańczył w pierwszej w historii polskiej edycji jednopłciowej parze z Michałem Danilczukiem.

Minuty po programie
Tuż po tym, jak zostali parą, Oliwer i Jacek stanęli przed całkiem realnym problemem, jak kontynuować związek. Jeszcze w studiu show „Prince Charming” potwierdzili sobie, że są parą i wymienili się numerami telefonów. Oliwer wkrótce przeprowadził się do Warszawy. - Całe dnie spędzaliśmy razem. Naturalnie to wyszło i dało mi poczucie, że dobrze wybrałem. Dogadujemy się w podstawowych życiowych kwestiach - wyznaje model. Mieszkają z suczką Fluff, która nauczyła ich, że... ich mieszkanie nigdy nie będzie tak czyste, jak by chcieli. Mimo że obaj są pedantami, zaakceptowali to. W domu noszą powyciągane dresy z jej sierścią i po prostu odpoczywają.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Oliwer Kubiak (@oliwer_kubiak)

Tajemnice i ciekawostki
W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem mężczyźni poruszają ważny temat ujawniania swojej orientacji seksualnej przed bliskimi. Oliwer musiał ukrywać, że jest gejem, aż do rozwodu rodziców. W programie goście zdradzają również, że nie mają przed sobą tajemnic, wymieniają się smartfonami, ufają sobie. Wiedzą jednak, że inni mogą próbować zburzyć ich związek. - Ludzie potrafią być zazdrośni o to, że jesteś szczęśliwy - mówi z żalem Jacek Jelonek. Dodaje, że choćby to, że tańczy i tym samym spędza dużo czasu z Michałem Danilczukiem, nie jest powodem do zazdrości jego partnera oraz że na co dzień otrzymuje wiele wsparcia z jego strony.

Partnerski quiz
W tradycyjnym quizie Krzysztof Ibisz przepytał gości między innym z tego, kto bardziej dba o siebie, kto ulega apetytowi na niezdrowe rzeczy i kto częściej wyznaje miłość. Panowie nie są zgodni co do tego, który z nich gorzej znosi krytykę i jest bardziej spontaniczny. W programie opowiadają też o tym, jak poznawali swoje rodziny, jak spędzają czas w domu i jak widzą swoją przyszłość.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.