2022-11-03

Anna Korcz: Nie leczyłam własnych kompleksów dziećmi

0

Po raz pierwszy w programie „Demakijaż” aż trzy bohaterki: matka i dwie córki. Aktorka teatralna, serialowa i filmowa pierwsze dziecko urodziła na początku studiów. Drugie - 6 lat później, trzecie - 19 lat później. Nigdy nie liczyła na to, że Anna lub Katarzyna pójdą w jej ślady. O macierzyństwie, siostrzeństwie i związkach Anna Korcz i jej pociechy opowiadają szczerze w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Najstarsza córka
- Ania była najpiękniejszą wpadką w moim życiu - tak o swojej pierwszej ciąży, na pierwszym roku szkoły aktorskiej, mówi Anna Korcz. Poradziła sobie z łączeniem studiów i wychowywania dziecka dzięki pomocy wykładowców i wsparciu pań do opieki, które zatrudniała, bo jedna babcia pracowała, a druga była za granicą. Nieobecny był również ojciec obu córek. - Byłam sama i bardzo się martwiłam. Nie dzieliliśmy między sobą kłopotów i wzruszeń - wyznaje później gwiazda. Czy jednak sprawdził się w swojej roli? Wszystkie panie zaskakująco zareagowały na to pytanie Krzysztofa Ibisza.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Korcz (@anna.korcz.official)

Młodsza siostra
Kasia urodziła się, kiedy Ania poszła do szkoły. Dzięki temu, jak mówi, nie miała żadnego deficytu uwagi mamy. Aktorka zdradza w programie, jak udało jej się to osiągnąć. Podkreśla ważną zasadę przy wychowaniu rodzeństwa. - Nie wolno mówić „ustąp młodszej, jesteś starsza i mądrzejsza” - wyjaśnia, jak szybko ustawiła hierarchię między dziećmi. Kasia przyznaje, że do dziesiątego roku życia była nieznośna, ale później stały się sobie z siostrą naprawdę bliskie i... kryły nawzajem swoje grzeszki.

Bardzo młody wujek
Kiedy w życiu Anny pojawił się Paweł, jej córki miały 20 i 14 lat. - Cieszyłam się, że mama ma kogoś, z kim może dzielić życie - wyznaje Anna, a Kasia wspomina wrażenie, jakie partner mamy zrobił na niej w czasie jednych z pierwszych wspólnych wakacji. A jak przyjęły wiadomość, że na świat przyjdzie ich młodszy brat, obecnie niewiele starszy od wnuków aktorki?

Tradycyjny quiz
W programie kobiety odpowiadały na pytania quizu, ujawniając między innymi, która z nich najczęściej jest na diecie, która jest bardziej roztargniona i kto najlepiej gotuje. Anna Korcz opowiada też, jak wyglądało jej późne macierzyństwo, jak sama przeżywała trudne chwile córek oraz co obecnie spaja ich rodzinę. Więcej wyznań i opowieści rodzinnych w programie Krzysztofa Ibisza.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.