2022-11-25

Grażyna Szapołowska: Kasi lepiej poszło macierzyństwo

0

W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem jedna z najwybitniejszych polskich aktorek oraz jej córka, Katarzyna Jungowska, która pracując jako reżyserka, dzieli się z mamą zawodowymi wskazówkami na planie. W programie opowiadają także o trudach macierzyństwa, różnych stylach wychowania dzieci oraz o swoich przywarach i zaletach. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Dwa style macierzyństwa
Obie wcześnie, bo w wieku 21 lat, zostały matkami i nie mogły liczyć na wsparcie partnerów. Jednak ich styl wychowania znacząco się różnił. - Dbałam o Kasię i robiłam jej więcej uwag, czego nie znosiła. Ona lepiej poprowadziła macierzyństwo, lepiej jej to wyszło - przyznaje aktorka. Córka wyjaśnia, że być może to kwestia większych możliwości, które miała dzięki swojej mamie i jej poświęceniom.

Niełatwe początki
Grażyna Szapołowska zaszła w ciążę w czasie studiów, kiedy pracowała już w zespole Adama Hanuszkiewicza w Teatrze Narodowym i także dzięki swojej matce, która zrezygnowała z pracy, poradziła sobie z wychowaniem dziecka. - Nic nie dostałam od męża. Tata Kasi nie był dżentelmenem, jeżeli chodzi o dbanie - wyznaje. Obie wspominają trudne czasy zimy tysiąclecia, ale też późniejsze, kiedy aktorka namówiła pociechę na wyjazd do szkoły do USA, który stał się jej życiową przygodą.

Tradycyjny quiz
Pytane przez Krzysztofa Ibisza o to, która z nich dłużej przygotowuje się do wyjścia, panie nie mogą dojść do porozumienia. Podobnie w przypadku kwestii, która lżejszą ręką wydaje pieniądze. W quizie zdradzają również, która z nich jest większą podrywaczką, kto bardziej lubi się przytulać i ma więcej dziwnych nawyków. W programie mówią też o tym, co uważają za swój dom, a także opowiadają zabawne historie o obłaskawianiu ekipy, błyskawicznej nauce jazdy samochodem czy podrabianiu autografów.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.