2023-04-20

Natalia Janoszek: W pracy wolę łapać wszystkie sroki za ogon

0

Aktorka, producentka filmowa i piosenkarka gościem Alicji Resich w programie „W bliskim planie”. Reprezentowała Polskę w kilkudziesięciu konkursach urody. Jest pierwszą Polką nagrodzoną indyjską nagrodą filmową i jedyną o statusie gwiazdy w Bollywood. Uczestniczka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Droga do Bollywood
Pomysł grania w indyjskich filmach to efekt szczęśliwego przypadku i pragnień Natalii Janoszek. - Stwierdziłam, że chciałabym i tańczyć, i śpiewać, i grać. W Polsce powiedziano mi, że łapię wszystkie sroki za ogon i mam się zdecydować. A ja nie potrafiłam. Za granicą to się ładnie nazywa „full package” i jest pożądane, a u nas mówi się, że robi się jedną rzecz dobrze, a nie kilka średnio. Nie mogłam się z tym pogodzić, ale dzięki przygodzie z konkursami miss zostałam zauważona - opowiada aktorka. Przyznaje, że w pierwszym filmie była naturszczykiem, więc najpierw była rola, a później nauka zawodu. O tym, jak to wyglądało, zdradza w programie Alicji Resich.

Cena kariery
Za ciężką pracę i jej trudne warunki zapłaciła jednak wysoką cenę. Trafiła do szpitala z wywołanymi psychicznie bólami całego ciała. - Wydawało mi się, że takie osoby jak ja nie mogą mieć depresji i nie mogą mieć problemów. Moja praca w Indiach polega na tym, że spędzam na planie szesnaście, a nawet osiemnaście godzin dziennie, wracam do hotelu, śpię i wracam na plan. Więc można się łatwo zatracić. A poza tym poświęciłam dużo dla swojej kariery i straciłam gdzieś balans między życiem prywatnym a zawodowym - wyznaje gwiazda. Dopiero rok temu zrozumiała, że musi pozwolić sobie na wsparcie psychologa i walkę z depresją.

O Natalii Janoszek mówią w programie jej brat Mateusz i tata Józef, a także tancerz Stefano Terrazzino. Ona sama opowiada również o tym, jakie przeszkody musiała pokonać w drodze do wymarzonej pracy, pasji do sportów wiążących się z adrenaliną i podróżach.

W bliskim planie w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.