2023-06-16

Kasia Kowalska w urodzinowym wywiadzie „W bliskim planie”

0

Artystka w pełnej uczuć rozmowie z Alicją Resich o sztuce, miłości i upływie czasu. Z okazji okrągłego jubileuszu przyjmuje życzenia od znajomych, wspomina artystów, którzy wpłynęli na nią, a także mówi o relacji z ojcem i nowym partnerze, który jak wyznaje, jest podobny do jej taty. Co jeszcze ujawniła Kasia Kowalska? „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Polsat Café.

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Kobieta sukcesu
Wokalistka rockowa, kompozytorka, autorka tekstów piosenek i producentka. Początkowo występowała w zespole Evergreen, a od 1994 roku zaczęła karierę solową. Debiutancka płyta „Gemini” odniosła wielki sukces, a za nią poszło kolejnych osiem albumów studyjnych. Wokalistka należy do grona artystów o największej liczbie sprzedanych płyt, jest też laureatką europejskiej nagrody MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy oraz Fryderyka za fonograficzny debiut roku.

Wyścig z zegarem
Kilka dni przed emisją odcinka Kasia Kowalska obchodziła pięćdziesiąte urodziny. W rozmowie z Alicją Resich wyjawiła, jakie uczucia towarzyszą jej w tym momencie życia. - Trochę do mnie nie dochodzi, że ten czas tak szybko ucieka. Uważam, że to strasznie niesprawiedliwe. Jest takie odczucie, że po czterdziestce ten czas jakby przyspiesza - wyznaje artystka, która w programie omawia z prowadzącą zalety dojrzałości, ale wspomina też o trudnych momentach w życiu, związanych z jej zdrowiem i karierą.

Życzenia od przyjaciół
W programie znajomi i bliscy Kasi Kowalskiej dzielą się historiami o niej i składają życzenia, między innymi koledzy po fachu Jan Borysewicz i Jan Panasewicz z Lady Pank, Małgorzata Ostrowska i dziennikarz Michał Figurski. Wokalistka wspomina też swojego zmarłego tatę, mentora Grzegorza Ciechowskiego oraz innych ważnych artystów w jej życiu.

W bliskim planie w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.