2023-10-09

„Drugie życie sukni ślubnej” - odcinek 2: Gabriela z Milanówka

0

Przyszła panna młoda dopiero zaczyna poszukiwania wymarzonej kreacji. Nie zamierza wydawać fortuny, a prowadząca chce jej w tym pomóc. Marta Lech-Maciejewska nie ukrywa, że przed nią duże wyzwanie, ponieważ Gabriela po raz pierwszy będzie mierzyła suknie właśnie w programie. „Drugie życie sukni ślubnej” w czwartek o godz. 21:00 Polsat Café.

Bohaterka odcinka
Gabriela ma 23 lata. Jest koordynatorką do spraw artystycznych w centrum kultury, a w wolnych chwilach śpiewa i próbuje swoich sił w aktorstwie. Z narzeczonym Rafałem poznali się na imprezie i od razu poczuła, że to jest ten ktoś na całe życie. Martę Lech-Maciejewską prosi o pomoc w wyborze niedrogiej, ale pasującej do niej sukni.

Rady najbliższych
Do programu Gabrysia zaprosiła szczególnie bliską jej sercu babcię, mamę i swoją przyszłą świadkową Julię. Cieszy się na myśl, że biorąc udział w programie, czeka je przygoda. Mama jest dumna z córki, że będzie kontynuowała rodzinną tradycję i wybierze suknię z drugiej ręki. Babcia jest szczęśliwa, że razem rozpoczynają poszukiwania tej wymarzonej sukni, tym bardziej że obie mają bardzo podobny gust.

Wymarzona kreacja
A ten wspólny z babcią typ to suknia księżniczki, choć Gabriela dodaje, że klasyczna też byłaby w jej guście. Ma mieć błysk, trochę koronki i rozkloszowanie, aby dobrze układała się w tańcu. Gabriela przeznaczyła na suknię 3000 złotych, ale jak podkreśla, jest to górna granica i chętnie kupi suknię za mniej.

W nowe ręce
Pierwsza suknia, którą przymierza Gabriela podchodzi od Katarzyny, która od razu wiedziała, że jej efektowna suknia powinna dostać drugie życie. Ta lekka tiulowa sukienka ozdobiona jest z aplikacją kwiatową 3D, ma delikatne rękawki oraz podkreślający sylwetkę krój sukni. Karolina, która przyjechała specjalnie z Irlandii Północnej, sprzedaje haftowaną kreację z gorsetem i nietypowym rozcięciem, której sama długo szukała. Sukienka od Martyny jest wyszywana kryształkami i ma kwiatowe aplikacje. Klasyczna, lekka i zwiewna. Która zbiera najlepsze opinie doradców i samej uczestniczki?

Mocna konkurencja
Po prezentacji Gabriela była już niemal przekonana do jednego ze strojów, jednak Marta ma przygotowaną taką „księżniczkę”, że jak sama dodaje: - Królowa i księżna będą zachwycone – zachwala. Która kreacja zachwyci bohaterkę odcinka i jaką niespodziankę babcia szykowała na koniec?

„Drugie życie sukni ślubnej” w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.