2023-10-12

Monika Miller: Nie chcę „jechać” tylko na nazwisku dziadka

0

Aktorka, wokalistka i modelka mówi o swoim życiu prywatnym i zawodowych planach. W rozmowie z Alicją Resich zdradza zamierzenia dotyczące ślubu i dzieci, wspomina, jaki wpływ na jej zdrowie psychiczne miała śmierć ojca, opowiada też o pewnych ograniczeniach, jakie narzucił jej partner. „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Polsat Café.

Kim jest Monika Miller?
Modelka, aktorka, piosenkarka o pseudonimie artystycznym Monami. Słynie z zamiłowania do tatuaży i kolczyków. Od 2021 roku gra rolę informatyczki policyjnej Żanety Kujawskiej w serialu „Gliniarze” emitowanym w Polsacie. Zagrała też epizody w dwóch filmach „Bartkowiak” i „Raz, jeszcze raz”. Wydała też debiutancką płytę „Spectrum”. Prywatnie jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Wnuczka swojego dziadka
Na początku swojej drogi zwykle była przedstawiana nie przez pryzmat osiągnięć, ale pokrewieństwo z byłym premierem RP. - Byłam z tego dumna, natomiast kiedy to stało się zawodem „wnuczka”, to zaczęło mi bardzo przeszkadzać. Nie chciałabym „jechać” na samym nazwisku dziadka, tylko zacząć robić swoje rzeczy - przyznaje aktorka, dodając, że do tej pory pojawiają się zarzuty, że gdyby nie on, niewiele by osiągnęła. W rozmowie z Alicją Resich Monika Miller mówi też o tym, jak wyglądały relacje z nim od dzieciństwa.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Sztuka każdego dnia
Obok aktorstwa i muzyki mniej znanym aspektem twórczości Moniki Miller jest malarstwo. Miała kilka wystaw, projektowała też niektóre ze swoich tatuaży. - Moja mama zawsze malowała i zaszczepiła we mnie tę miłość. Odkąd byłam mała, rysowałam, a później się przerzuciłam na malarstwo i grafikę artystyczną i to tak zostało do dzisiaj - wspomina w programie „W bliskim planie”. Malarstwo było dla niej również terapią w trudnych emocjonalnie i psychicznie czasach po samobójczej śmierci ojca w 2018 roku.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Jaka jest prywatnie?
O Monice Miller opowiadają jej dziadek Leszek Miller, partner Pavlo Moskalenko, a także artner z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Jan Kliment. Aktorka w programie mówi też o młodzieńczej agresji i swoim buncie, wynikających z problemów psychicznych, twórczości muzycznej, a także miłości, która pomogła jej w opanowaniu choroby. Wyjaśnia też, czym jest modeling alternatywny, którym się zajmuje oraz jakie ma plany założenia rodziny.

W bliskim planie w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.