2023-10-19

„Demakijaż” z dwoma kobietami sukcesu i gwiazdami Polsatu

0

Magdalena i Anita, bohaterki programu „Żony Warszawy” w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Widzowie Polsatu poznali je jako pełne temperamentu i klasy uczestniczki show, w którym obserwują ich życie i wzajemne relacje. Tym razem panie opowiadają między innymi jak się poznały, jak zarobiły pierwsze pieniądze i co cenią w swoich mężach. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Dwie Żony Warszawy
Magdalena Pyć-Leszczuk i Anita Kuś-Musanje to biznesmenki, koleżanki i bohaterki pierwszej polskiej edycji reality show „The Real Housewives”. Poznały się przy okazji przygotowań do programu, ale już wcześniej miały się na oku, bo genialne osobowości przyciągają się. Magda to bizneswoman i mentorka, pomysłodawczyni projektu „Świadoma Bogini”. Od lat wspiera rozwój kobiet, a w przyszłości chce być prezydentką Polski. Anita to ikona mody i konsultantka kreatywna wizerunku, stworzyła własną platformę sprzedażową, a w Irlandii wraz z mężem prowadzi największą w Dublinie klinikę medycyny estetycznej. Obie są matkami i na pierwszym miejscu stawiają rodzinę.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Zwyczajne dziewczyny
W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem panie opowiadają o swojej historii sukcesu. Magda wychowała się na warszawskim blokowisku, co chętnie podkreśla, aby zmotywować swoje słuchaczki. - Nic nie dostałam, na wszystko sama zapracowałam. Ja to akcentuję, żeby pokazać, że każda dziewczyna, czy z bloku, czy ze wsi, może siedzieć tutaj i zdobywać wszystko, czego zechce - mówi. Natomiast Anita pochodzi z Jasła. - Mój tata jest weterynarzem. To taka zwykła rodzina, klasa średnia. Ja niechcący wyjechałam z Polski mając 18 lat i niechcący 18 lat spędziłam za granicą. Wróciłam do Polski i nie miałam konkretnego planu, co będę robiła. Zafirmowałam sobie trochę tę telewizję, bo jak mnie pytali, co będę robiła w kraju, to mówiłam „karierę w telewizji” - śmieje się.

Mocny partner
Obie panie są żonami majętnych mężczyzn. Czy to pieniądze ich do nich przyciągnęły? - Tak było od zarania dziejów, że mężczyzna musiał być zaradny. Kiedyś przynosił tego mamuta i to było bezpieczeństwo, że on wykarmi rodzinę, a teraz to są pieniądze. Kobieta ma czas dla siebie, dla rodziny i nie musi harować na etatach po nie wiadomo ile godzin - mówi Magda, dodając jednak, że to ona zrobiła ze swojego męża milionera, motywując go na ścieżce kariery. Jak było w przypadku Anity? - To jest bardzo podobna historia. Paul miał na koncie dużo mniej niż ja, kiedy się poznaliśmy. Ale kobieta jest szyją, a mężczyzna głową - zgadza się z koleżanką.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Quiz
Pytane przez gospodarza programu Żony Warszawy zdradziły między innymi, która ma lżejszą rękę do pieniędzy, która szybciej się wkurza, a która jest większym łasuchem. W programie gwiazdy show mówią też o tym, jak zarobiły swoje pierwsze pieniądze. Zdradzają także, co najlepszego można kupić za pieniądze, opowiadają o swoich mężach i wychowywaniu dzieci.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.