2023-10-05

Krzysztof Skiba przy żonie odnalazł prawdziwą czułość

0

Rockandrollowiec i fanka jego zespołu, którzy od przyjaźni przeszli do miłości i małżeństwa. W programie „Demakijaż” Krzysztof Skiba i Karolina Skiba przyznają, że jeszcze nie opadły emocje po ich ślubie. Mówią o tym, jak wygląda ich codzienne życie, co cenią w sobie nawzajem, a co działa im na nerwy. Pierwszy odcinek nowego sezonu programu Krzysztofa Ibisza w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Młodzi małżonkowie
On, autor piosenek i tekstów satyrycznych, showman, felietonista, a przede wszystkim frontman legendarnej grupy Big Cyc. Już w dzieciństwie i młodości związany ze sceną, dziennikarstwem i działalnością opozycyjną. Ze swoją grupą nagrał 15 albumów. Tej muzyki od dziecka słuchała Karolina Kempińska, która na fali punkowego dojrzewania została wegetarianką i aktywistką na rzecz zwierząt. Studentka pedagogiki i fotomodelka, obecnie związana z branżą IT. Z Krzysztofem połączyła ją skłonność do kontestowania rzeczywistości, poczucie humoru i życiowe wartości, a wreszcie małżeństwo.

Sposób na Skibę
W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem para zdradza, jak się poznali i jakie mieli wrażenia w tym momencie. - Nie mówmy, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. To było zainteresowanie od pierwszego wejrzenia - przyznaje muzyk. Z kolejnych spotkań narodziła się przyjaźń, a dopiero później zakochanie. Co przeważyło? - Jak się kobieta śmieje, to nie ukrywajmy, to jest bardzo seksowne - dodaje Krzysztof Skiba, który słynie z talentu do opowiadania żartów i dykteryjek.

Quiz
W serii tradycyjnych dla programu pytań okazuje się, że para nie zawsze jest zgodna. Kto częściej wychodzi z psem? Kto jest większym bałaganiarzem? Kto szybciej wpada w gniew i szybciej wyciąga rękę do zgody? Czy para ma takie same odpowiedzi w pytaniach o seks, czy o umiejętności za kierownicą? Mówiąc o swoim związku, ujawniają, że oboje zmienili się dla siebie. On odnalazł w sobie olbrzymią czułość, którą ona w nim najbardziej ceni. - Jesteśmy dla siebie stworzeni - mówi Karolina Skiba z uczuciem.

W programie Krzysztof Skiba opowiada o tym, jak żona zmotywowała go do zadbania o swój wygląd i zdrowie. Oboje ujawniają także stosunek do dzielącej ich sporej różnicy wieku oraz mówią o swojej nie całkiem rockandrollowej codzienności.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.