2023-05-26

„Jesteśmy z jednego plemienia” - mówią aktorka i wokalistka

0

Sonia Bohosiewicz i Agnieszka Hekiert o swojej przyjaźni w programie „Demakijaż”. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem kobiety wyjawiają jaką rolę w ich znajomości odegrał program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, opowiadają o swoich codziennych relacjach, ale też biorą udział w wyjątkowo zaskakującym dla nich samych quizie. Oglądaj program w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Długie rozmowy
Artystki są sąsiadkami więc często spotykają się prywatnie choćby wyprowadzając psy. Tyle że jak wyznaje Agnieszka Hekiert, zwykle im to nie wystarcza. - Zdarza się tak, że te rozmowy z ulicy kończą się tym że wpadam na kawę, po czym Sonia ląduje u mnie - zdradza. Jakie jej zdaniem robi wrażenie aktorka? - Ona ma coś takiego fajnego, ciepłego, domowego. Wspaniałe to jest, serio - kończy znana widzom Polsatu specjalistka od emisji głosu w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Pokrewne dusze
- Mi się wydaje, że my z Agnieszką jesteśmy z jednego plemienia, jeżeli tak mogę to nazwać - rewanżuje się aktorka. - Podobna wrażliwość, poczucie humoru, głębia, ten sam kolor świata widzimy, nie wiem jak jeszcze to nazwać. Jeżeli spotkasz kogoś ze swojego plemienia to się niesamowicie cieszysz i już tej osoby nie chcesz zostawić - stara się wyjaśnić Sonia Bohosiewicz.

Quiz
W tradycyjnej zabawie aktorki odpowiadają na pytania Krzysztofa Ibisza. Wśród wybuchów śmiechu mówią, która lepiej gotuje, szybciej jeździ samochodem, ma zamiłowanie do porządku, a także która łatwiej używa swoich wdzięków aby wpływać na mężczyzn. Przyjaciółki snują też refleksje na temat tego co je łączy, tego jak wyglądają ich przyjaźnie, wyznają anegdoty o swojej przeszłości i związkach.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.