2023-05-19

Ada Fijał: Laura Breszka jest pięć razy bardziej szalona niż ja

0

Aktorki i przyjaciółki o swojej relacji, pracy i rodzinie w programie Krzysztofa Ibisza „Demakijaż”. W luźnej i pełnej uśmiechu rozmowie wspominają to jak się poznały oraz opowiadają, jak wygląda ich życie zawodowe i prywatne. Prawdziwe emocje wzbudza quiz, w którym obie odpowiadają na pytania na swój temat. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Aktorki, przyjaciółki, mamy
Ada urodziła się w Krakowie w rodzinie z naukowymi tradycjami, dlatego oprócz aktorstwa skończyła też stomatologię. Oprócz występowania w teatrze zajmowała się prezentowaniem pogody w telewizji, prowadziła program w Polsacie i zyskiwała uznanie jako wokalistka. Laura pochodzi z Wrocławia, ale szkoliła się w Łodzi pod skrzydłami Janusza Gajosa. Grała zarówno czarne charaktery jak i postacie w komediowych skeczach. Serca widzów Polsatu zdobyła, wcielając się w Martę, jedną z bohaterek serialu „Przyjaciółki”. Jest też lektorką i głosem polskich audiobooków. Obie są pracującymi mamami.

Pierwsze wrażenie
Poznały się na planie programu, chociaż przyznają, że obserwowały się nawzajem w mediach i przez społeczności. Jakie było pierwsze wrażenie Ady Fijał? - Najbardziej szalona osoba, jaką udało się poznać. Ja uchodzę za taką wariatkę, ale Laura jest pięć razy bardziej szalona niż ja - wyznaje, chociaż druga z pań z dystansem podchodzi do tego określenia. - Ja nie jestem szalona. Świat jest szalony - wyjaśnia.

Quiz
W tradycyjnej zabawie aktorki odpowiedziały na pytania Krzysztofa Ibisza. Między innymi o to, która z nich spędza więcej czasu przed lustrem, bardziej przyciąga uwagę ludzi, a która łatwiej gubi ważne rzeczy. Nie były zgodne co do tego, która z nich potrafi więcej zjeść i chętniej robi zakupy. W programie opowiadają też o tym jak wyglądają ich przyjaźnie, o nauce aktorstwa, mężczyznach w ich życiu i pasjach zawodowych, ale nie tylko. Wyznają też, jakie jest ich macierzyństwo.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.