2023-05-11

Siostry Grabowskie: Grzeczne? Tylko sprawiamy takie wrażenie

0

Aktorki zdradzają swoje tajemnice w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie „Demakijaż”. Zuzanna i Katarzyna, córki wybitnego aktora Andrzeja Grabowskiego, znanego widzom Polsatu z roli Ferdynanda Kiepskiego, były niemal skazane na karierę sceniczną. Jak wyglądają ich relacje, praca i jak poradziły sobie w quizie? „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Siostry Grabowskie w „Demakijażu”
Zuzanna jest starsza od Kasi o osiem lat. Od początku się lubiły, ale nie zawsze miały o czym rozmawiać, chociaż okazało się, że obie dzielą aktorską pasję. Pierwsza dostała się na akademię Teatralną w Warszawie, a druga zasiliła szeregi łódzkiej filmówki. Z powodzeniem łączą grę na teatralnych deskach, szklanym i wielkim ekranie. Dzięki nim klan Grabowskich powiększył się o kolejnych aktorów, ich mężów: Pawła Domagałę i Damiana Kulca. Obie na pierwszym miejscu stawiają rodzinę, spełniając się w roli mam.

Grzeczne dziewczynki?
Tata mówi, że jedno je łączy: są grzeczne. One same już nie są tego tak pewne. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem ze śmiechem zaprzeczają. Zdaniem Katarzyny to powierzchowna opinia, a siostra się z nią zgadza. - Myślę, że to nie jest do końca prawda, ale może sprawiamy takie wrażenie - stwierdza. - Niech wszyscy myślą, że jesteśmy miłe i spokojne. My po prostu trzymamy swoje sekrety - żartuje Zuzanna Grabowska.

Quiz
W tradycyjnej zabawie panie niemal idealnie zgodnie i ze śmiechem odpowiadają na pytania między innymi o to, która z nich ma większy temperament, więcej wydaje na ubrania, ma większy optymizm, lepiej dogaduje się z rodzicami, a która jest lepszą panią domu. W programie wspominają, jak pamiętają siebie z dzieciństwa i kiedy silnej siostrzanej więzi zaczęła towarzyszyć przyjaźń. Zdradzają też sekrety młodości, do których nie przyznały się jedna drugiej i opowiadają, jak wygląda rodzinny dom klanu Grabowskich.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.