2023-06-09

Top modelki bez makijażu w programie Krzysztofa Ibisza

0

Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska opowiadają o swojej przyjaźni i pracy. Jak zaznaczają, są różne, ale ich życie potoczyło się podobnie i znają zalety i wady pracy dla prestiżowych domów mody i największych pism. Obu udało się zbudować stabilny dom z trójką dzieci. Jak to osiągnęły i co ujawniają z tajemnic zawodowych w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem? „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Życie jak w lustrze
Modelki o światowej renomie. Karolina już na początku przygody z modelingiem trafiła do Paryża, gdzie szybko wspięła się na szczyt. Wielokrotnie gościła na okładkach francuskiego „Vogue’a” i prezentowała kolekcje największych domów mody jak Calvin Klein, Dolce & Gabbana czy Prada. Kamila prosto z urokliwej wioski pośród lasów, trafiła do mediolańskiej agencji modelek i niedługo potem pracowała dla takich marek jak Chanel, Dior czy Gucci oraz stała się muzą samego Roberto Cavallego. Obie u szczytu karier założyły rodziny, każda urodziła trójkę dzieci i zaczęły żyć po swojemu. Znalazły czas na studia psychologiczne i inne pasje. Przyjaźnią się od lat, ufają sobie i nigdy nie zdradzają swoich sekretów. Ale czy robią wyjątek dla Krzysztofa Ibisza?

Zrozumienie bez słów
Poznały się jako nastolatki na pokazie w Mediolanie i od razu połączyły siły w jednej agencji modelingowej. - To jest bardzo potrzebne, mieć choćby jedną taką osobę, która cię rozumie. Jak ja coś mówię koleżankom z klasy, albo mamie czy tacie, to oni nie rozumieją tego, w czym ja jestem, bo oni tak nigdy nie żyli. Tylko Karolina jest w stanie zrozumieć, że to nie jest takie piękne - mówi Kamila Szczawińska, wymieniając przykłady uciążliwości pozornie tylko beztroskiej pracy.

Bezlitosny biznes
Z kolei Karolina Malinowska wskazuje, jak trudnym jest wczesny start w pracy modelki. Zawód wyrywa ją z codziennego życia rodziny i od rówieśników. - Uświadomiłam sobie, że miałam tyle lat co mój najstarszy syn, jak zaczęłam samodzielne życie. Jeżeli robisz to w wieku czternastu lat, a to była ósma klasa szkoły podstawowej, to te relacje nie mają się jak nawiązać. Koleżanki zastanawiały się jaką miniówkę założyć na imprezę, a ja mając w plecaku tylko wiedzę z języka rosyjskiego, bo wtedy on był w szkole, wylądowałam w Tokio i się zastanawiałam co dalej. To kompletnie różne światy - wspomina.

Quiz
Modelki wzięły udział w tradycyjnym zadaniu programu „Demakijaż”, z humorem odpowiadając między innymi na pytania, która z nich jest bardziej wybuchowa, mocniej przeklina, opowiada bardziej sprośne dowcipy i która ma większego hopla na punkcie zwierząt. Panie opowiedziały również o tym, czego ludzie nie wiedzą o świecie modelingu, o zarobkach w tej branży oraz powrocie do zwykłego życia i budowania stabilizacji.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.