2023-10-26

Paweł Domagała: Marzyłem o byciu aktorem komercyjnym

0

Muzyk oraz gwiazdor programów i seriali Polsatu w rozmowie z Alicją Resich. Artysta opowiada o swojej karierze, roli jurora w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i wymyślonym przez niego serialu „Rafi”, rodzinie, ale też o znaczeniu wiary i szczerości w życiu i pracy. To, jaki jest prywatnie, zdradzają jego przyjaciele. „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Polsat Café.

Gość odcinka
Aktor, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Współpracuje z warszawskimi teatrami Dramatycznym i Kwadrat. Członek Kabaretu na Koniec Świata. Znany z seriali „Ratownicy” czy „O mnie się nie martw” oraz filmów, między innymi „Wkręceni”, „Planeta singli” czy „Serce nie sługa”. Wydał cztery płyty. Jego piosenka „Weź nie pytaj” stała się hitem, a teledysk do niej został odtworzony ponad 150 milionów razy w serwisie YouTube. Od wiosny 2023 roku pełni rolę jurora w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Można go także oglądać w nowym serialu Polsatu „Rafi”, którego jest też pomysłodawcą. Z żoną Zuzanną Grabowską, którą poznał na Akademii Teatralnej, mają dwie córki - Hanię i Barbarę.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PAWEŁ DOMAGAŁA (@paweldomagala)

Artysta kompletny
Realizując się jako niezależny od wytwórni muzyk, jednocześnie ceni zalety twórczości komercyjnej, z którą ma do czynienia jako juror programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Widzę w tym ogromną konsekwencję, bo od pierwszego roku studiów chciałem być aktorem komercyjnym. Ja nie marzyłem o tym, żeby grać w laboratorium teatralnym i odkrywać nowe formy. Wychowałem sięna popcornowym filmie amerykańskim i to mnie zainspirowało. Nie widzę sprzeczności między moimi wartościami a tym, żeby być komercyjnym. W ogóle muzykę też chcę robić komercyjną i bardzo chcę, żeby płyty i koncerty się sprzedawały - mówi wprost artysta. Dopytywany przez prowadzącą o to, czy zagrałby w reklamie, odpowiada: - Zależy jakiej, za ile i co miałbym robić - mówi szczerze, przypominając, że na sprzedaż swojego hitu do celów marketingowych jednak się nie zgodził.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PAWEŁ DOMAGAŁA (@paweldomagala)

Jaki jest Paweł Domagała?
W programie o prywatnym obliczu gościa opowiadają producent i kompozytor Łukasz Borowiecki, żona Zuzanna Grabowska, wokalista i juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Robert Janowski oraz przyjaciel, aktor Sebastian Stankiewicz. Sam Paweł Domagała mówi też o tym, jak narodził się pomysł serialu „Rafi”, o magii w codziennym życiu i o tym, dlaczego wybrał niezależną ścieżkę kariery.

W bliskim planie w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.