2023-11-30

Przemysław Sadowski o trudach scen erotycznych na planie

0

O kulisach nagrywania intymnych ujęć aktor mówi w programie „W bliskim planie”. W rozmowie z Alicją Resich wyjawia też, jak zaczęła się jego aktorska pasja, jak postrzega partnerstwo i rodzicielstwo, a także wspomina, jak przyczynił się do sukcesów Igi Świątek. Co jeszcze zdradza o sobie gwiazdor seriali „Pierwsza miłość” i „Lulu”? „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Polsat Café.

Zawodowo i rodzinnie
Przemysław Sadowski to polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Ukończył łódzką filmówkę i zagrał w ponad 50 filmach między innymi w produkcjach „Pierwszy milion”, „Strefa ciszy”, czy „Układ zamknięty”. Sławę i sympatię widzów zyskały mu seriale: „Na krawędzi”, „Czas honoru”, „Samo życie”, „Fala zbrodni”, „Pierwsza miłość” czy „Echo serca”. Jego żoną jest aktorka, Agnieszka Warchulska, z którą ma dwóch synów: Jana i Franciszka.

Intymność na planie
Kolejnym przebojem z udziałem Przemysława Sadowskiego był serial „Lulu”. Aktor grał tam niewiernego męża głównej bohaterki. Pytany o to, czy miło jest całować tak piękne kobiety jak ona, dyplomatycznie odpowiedział: - Ania Dereszowska to jest świetna aktorka i myślę, że dzięki temu sceny, które robiliśmy, wypadły tak wiarygodnie. Zawsze z tym całowaniem się na planie to jest trudna historia. Wszyscy się gapią, dookoła światła i mikrofony - śmieje się. Z kolei pierwszą scenę erotyczną miał do zagrania ze swoją przyszłą żoną, w czasach, kiedy jeszcze nie byli sobą zainteresowani. – To było strasznie trudne przeżycie. Byłem cały rozdygotany, myślę, że Agnieszka też, bo mimo że zrobiła kilka filmów, to też była aktorką młodą, na początku swojej drogi - wspomina. O tym jak wyglądało to na planie, aktor opowiada więcej w rozmowie z Alicją Resich.

Przemysław Sadowski prywatnie
W programie o gościu wypowiadają się przyjaciel ze studiów, aktor Tomasz Mandes, żona Agnieszka Warchulska i piosenkarka Anna Wyszkoni. Sam artysta opowiada też o swoich sportowych, muzycznych i innych pasjach, oraz o początkach zamiłowania do aktorstwa. Z Alicją Resich rozmawiają też o zadaniach rodzica, idolach zawodowych i budowaniu związku.

W bliskim planie w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.