2023-12-07

Justyna Steczkowska i Jolanta Borowiec: Tylko jedno nas różni

0

Piosenkarka i dyrektorka stacji Polsat Café po raz pierwszy o łączącej je przyjaźni. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem opowiadają o wspólnym zamiłowaniu do pracy i nauki oraz roli ambicji w ich życiu. Co ciekawe Justyna Steczkowska i Jolanta Borowiec nie są zgodne co do tego, w jaki sposób się poznały. Jak to wspominają? Finałowy odcinek sezonu programu „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Siła kobiet
Justyna to czwarta z dziewięciorga rodzeństwa. Dorastała w domu, gdzie nigdy nie cichła muzyka. Śpiewała z różnymi zespołami, dorabiała produkcją ręcznie malowanych guzików, ale w końcu używając szamańskich mocy i czterooktawowego głosu, wykorzystała swoją szansę na sukces, stając się jedną z największych artystek polskiej estrady. Jolanta szybko odkryła, że jej naturalnym środowiskiem jest telewizja. Zaczynała jako dziennikarka, producentka i reżyserka, żeby od ponad piętnastu lat przewodzić Polsat Café. Ma dobrą rękę do tworzenia nowych programów i wyjątkowego nosa do odkrywania telewizyjnych osobowości. Oprócz przyjaźni łączy je podobna charyzma, nieprzeciętny styl i umiłowanie piękna w każdej postaci. Obie, choć kochają pracować, na pierwszym miejscu stawiają rodzinę. Justyna stworzyła ją z mężem, modelem i architektem, Maciejem Myszkowskim i trójką dzieci. Jolanta z córką Natalią, której mamą chrzestną jest Justyna.

Recepta na przyjaźń
Pytane o to, czy czegokolwiek nie lubią w sobie nawzajem, obie panie stwierdzają, że nie ma takiej rzeczy, bo są wyjątkowo zgodne. - To jest niesamowite, ale nic nas w sobie nie wkurza. Nigdy się nie pokłóciłyśmy. Mało tego, mamy w wielu sytuacjach podobne zdanie, podobają nam się te same filmy, chodzimy na podobne spektakle... - wymienia Jolanta. - Mamy tę samą wrażliwość - wtóruje Justyna. Jednak dopytywane przez prowadzącego o wspólny typ mężczyzny zdradzają. - Tu akurat się różnimy - śmieją się. - Ale jak wchodzimy do sklepu, to jest pewne, że wybierzemy te same ubrania i te same buty - dodaje Jolanta.

Quiz
W serii tradycyjnych pytań Krzysztof Ibisz dowiedział się, której z nich częściej zdarza się narzekać, która ma więcej butów i biżuterii, a także, która lepiej gotuje. Odpowiedzi mogą być zaskakujące... Justyna Steczkowska i Jolanta Borowiec opowiedziały też o swoim dzieciństwie, tym co je łączy, a w czym są różne. Obie chwalą bliskość, jaką odnalazły w swojej relacji. Jak wspominają wspólne chwile, zarówno lepsze, jak i trudniejsze?

Dziękujemy za wspólne oglądanie kolejnego sezonu programu „Demakijaż” w Telewizji POLSAT CAFÉ.