2024-01-16

Marta Lech-Maciejewska: Mimo wszystko, kocham cię zimo!

0

Gospodyni programu „Drugie życie sukni ślubnej” szuka zalet mrozu i śniegu. Choć niedawno skarżyła się na trudy sesji zdjęciowej w chłodzie, to podkreślała też plusy wypoczynku na stoku. Po tym, kiedy podsumowała zalety i wady zimy, najwyraźniej te pierwsze zwyciężyły. A jakie minusy wymieniła? Marta Lech-Maciejewska o swojej słabości do tej pory roku.

Praca na mrozie
Kiedy podczas sesji zdjęciowej zimą ma zostać zaprezentowana spódnica mini, to trzeba się do tej akcji przygotować. Marta Lech-Maciejewska szperając w zaprzyjaźnionym salonie znalazła srebrne kozaki, dopasowała do tego opaskę i rękawice oraz sznur pereł i była gotowa na mróz. - Tu macie efekt naszej dzisiejszej spontanicznej sesji przy minus jedenastu stopniach z gołą nogą. W pozostałe części ciała było mi ciepło, bo garsonka okazała się być z wełny - zdradziła.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marta Lech-Maciejewska (@superstylerblog)

Rodzinny sport
Jednak zima poza miastem, to zupełnie inna sprawa. Okazuje się, że prezenterka jest prawdziwą entuzjastką białego szaleństwa. Wypad z dziećmi na zaśnieżone stoki we Włoszech ją zachwycił. - Kocham to! Pierwszy sport w życiu, który mi wychodzi. Zaczynaliśmy się uczyć całą rodziną cztery lata temu, ku rozpaczy prawie męża - opowiadała na swoim Instagramie podziwiając górskie widoki i chwaląc synów za narciarskie umiejętności.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marta Lech-Maciejewska (@superstylerblog)

Plusy i minusy
Ale czy dobra zimowa rozrywka i solidny strój wystarczy, żeby nie zauważać, z czym wiąże się zima? - Mróz sklejający płatki nosa. Wiecznie zaparowane okulary. Telefon, który rozładowuje się szybciej, niż ustawa przewiduje. Suche dłonie i spierzchnięte usta. Wiecznie zmarznięte stopy. Skandalicznie krótkie dni. Kalesony, które ratują i które dziś modnie nazywa się bielizną termiczną... Mimo to kocham Cię zimo! - podsumowuje Marta Lech-Maciejewska.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marta Lech-Maciejewska (@superstylerblog)

Wszystkie sezony programu Drugie życie sukni ślubnej oglądaj online na polsatboxgo.pl.