2024-05-02

Agnieszka Kaczorowska-Pela: Stale towarzyszy nam zazdrość

0

O swoim związku tancerka i aktorka opowiada wraz z mężem w programie Krzysztofa Ibisza. Ich relacja bardzo szybko stała się poważna, a kiedy zostali rodzicami, oboje byli zaskoczeni tym, jak to ich zmieniło. Jakie są wyzwania codzienności mężczyzny opiekującego się domem i męża gwiazdy parkietu i telewizji? „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Ich romantyczna historia
Agnieszkę Kaczorowską-Pelę i Macieja Pelę połączył taniec, a chwilę później miłość od pierwszego wejrzenia. Ona taniec towarzyski zaczęła trenować już jako sześciolatka, aby niedługo później zostać młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich. Dzieciństwo dzieliła między treningi, siedzenie na trzepaku a... serial, w którym gra od siódmego roku życia aż do dziś. On również wywodzi się z tańca, ale hip-hop. Szlify odebrał od pionierów i najlepszych tancerzy z USA, Francji czy Japonii, a jego rzemiosło Polacy mogli podziwiać w telewizyjnym talent show. Poznali się podczas rozmowy o pracę, kiedy ona szukała trenera do swojej szkoły tańca. Zdobył nie tylko angaż, ale i serce Agnieszki. W ekspresowym tempie zaręczyli się, a już po dziewięciu miesiącach byli małżeństwem gotowym na powiększenie rodziny. Pierwsza na świat przyszła Emilka, a po dwóch latach Gabriela. I choć Maciej ma duszę wojownika i rycerza, to on wziął na siebie obowiązki związane z opieką nad córkami i ogniskiem domowym. Żyją według zasady „zamiast chronić się przed burzą, lepiej nauczyć się tańczyć w deszczu”.

Gorący temperament
Para przyznaje, że od początku związku towarzyszy im zazdrość. - Na początku naszej drogi była bardzo zazdrosna. Ale bardzo. Okrutnie - mówi Maciej Pela o Agnieszce, z czym ona sama się w pełni zgadza. On natomiast nie był zazdrosny, ale to się zmieniło. Jak sobie z tym radzi? - Różnie. Czasem sobie nie radzę, bo nie można sobie ze wszystkim poradzić - mówi szczerze gość programu. - Poza tańcem dalej działam aktorsko i to też są różne wyzwania dla mężczyzny, który nie doświadczył aktorstwa - dodaje Agnieszka Kaczorowska-Pela. - Przegadujemy to. To są jedne z najtrudniejszych dyskusji - mówi Maciej. - To jest kwestia ustalenia faktów, że to jest aktorstwo, a to jest życie. Szukamy kompromisów i stawiamy jakieś granice - dodaje.

Quiz
Para dzieli się z gospodarzem programu prywatnymi przemyśleniami i wnioskami. Wyznaje też, co dało im małżeństwo i jak radzą sobie z codziennymi wyzwaniami. Jakimi są rodzicami? A jak odpowiadają na dociekliwe pytania Krzysztofa Ibisza, który pyta między innymi o to, kto z nich lepiej tańczy i kto częściej inicjuje seks. W ilu kwestiach są zgodni, a co wymagało dojścia do porozumienia?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.