2022-08-22

Co robić, kiedy twoja druga połówka to twój przyjaciel?

0

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Emisja filmu w sobotę 8 czerwca o godz. 20:00 i w niedzielę 9 czerwca o godz. 15:30 w Polsat Café.

Przebudzenie Piotrusia Pana
Daria i Filip znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Kiedy po kolejnej, upojnej nocy budzi się obok nowo poznanej dziewczyny, czuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

Obsada
W rolę głównej bohaterki wcieliła się Roma Gąsiorowska, znana z takich komedii romantycznych jak „Listy do M.”, „Kochaj i tańcz”, czy „Córki dancingu”, a także z serialu „Przyjaciółki”. Partneruje jej Paweł Domagała, grający między innymi w filmach „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Planeta singli” czy ”Dzień dobry, kocham cię!” oraz serialach takich jak „Świat według Kiepskich” i „Hotel 52”.
W pozostałych rolach widzowie zobaczą między innymi Ewę Chodakowską, Borysa Szyca, Magdalenę Różczkę, Mateusza Damięckiego, Julię Wieniawę i Ewę Kasprzyk.

Reżyser
Reżyserem filmu jest Fili Zylber, odpowiedzialny za takie produkcje jak „Jak poślubić milionera”, „Po prostu przyjaźń”, „Miłość do kwadratu” oraz seriale „Ojciec Mateusz”, „Wojenne dziewczyny” i „Prosto w serce”.

Film wyprodukowała firma Endemol Shine Polska, na zlecenie telewizji Polsat.

„Serce nie sługa” w sobotę 8 czerwca o godz. 20:00 i w niedzielę 9 czerwca o godz. 15:30 w Polsat Café.