2022-11-17

Izabela Kuna: Wkurza mnie to, ale Marek zawsze ma rację

0

Aktorka teatralna i filmowa poznała swojego przyszłego męża na premierze jego sztuki, w której ona później zagrała. Marek Modzelewski to lekarz radiolog, ale spełnia się również jako dramaturg i kabareciarz. W szczerej i zabawnej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem opowiadają o początkach związku, wspólnej pracy i swojej patchworkowej rodzinie. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Niełatwe początki
Na Izabeli Kunie większe wrażenie zrobiła sztuka niż jej autor, który niemal natychmiast zaczął się nią interesować. - To było bardzo natrętne, skreśliłam go. Był naprawdę nachalny - mówi aktorka, a jej partner potwierdza. Przytacza też anegdotę, jak grający w tym samym spektaklu Robert Więckiewicz ostrzegał go przed romansem: „Modzel, uważaj. To nie jest na jeden raz!” - cytuje. On sam był wtedy w innym związku. - To była najtrudniejsza decyzja, jaką do tej pory musiałem podjąć w swoim życiu - mówi o tamtym rozstaniu. 

Przeciwieństwa się przyciągają
Para przyznaje, że znacznie się różni w wielu kwestiach i od razu wyszło to na jaw w ich związku. Ona jest bałaganiarą - on teraz już się tym nie stresuje i sprząta po nich obojgu. Ona lubi się przytulać - on wręcz przeciwnie. On wszystko planuje - ona spontanicznie to zmienia. Oboje są pierwszymi krytykami swoich prac. - Ciężko znoszę krytykę, ale ostatecznie to on ma rację i mówi to, czego sama nie umiałam nazwać - przyznaje opowiadając o uwagach na próbach generalnych sztuk męża.

Quiz
W serii pytań para jest w pełni zgodna co do odpowiedzi. A zdradzają między innymi: kto jest większym hipochondrykiem, kto jest bardziej zazdrosny i kto częściej inicjuje seks. Oboje okraszają odpowiedzi zabawnymi komentarzami, które pokazują, jak zgranym są duetem. W programie opowiadają również o tym, jak podjęli decyzję o budowaniu wspólnej rodziny, tym co w sobie nawzajem podziwiają i jakie są pozytywy tego, że partner krytykuje pracę swojej drugiej połowy.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.