2023-04-07

Pierwszy wywiad razem: Ewa Błaszczyk i Marianna Janczarska

0

Aktorka znana zarówno z ról dramatycznych, jak i komediowych, na czele z taksówkarzem Marianem. Ewa Błaszczyk to również założycielka fundacji Akogo, w której działa wspólnie z córką Marianną Janczarską, również aktorką. W programie Krzysztofa Ibisza obie mówią o swoich relacjach i prywatnym życiu. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Życiowa niezależność
Marianna Janczarska przyznaje, że aktorsko, ale nie tylko, żyła w cieniu sławnej matki. - Przywykłam, że funkcjonuję jako córka Ewy Błaszczyk, natomiast zmienił się mój stosunek do tego. Kiedyś bardzo się tym przejmowałam, a teraz po prostu żyję - mówi. Jak te chwile wspomina jej matka? Czy widziała rozterki młodej kobiety i moment, kiedy Marianna zmieniła podejście do siebie i swojej kariery?

Podobieństwo w umiarkowaniu
Z rozmowy z Krzysztofem Ibiszem wynika, że kobiety są sobie bliskie, ale nie są w relacji, w której dzieliłyby ze sobą najdrobniejsze szczegóły życia i sekrety. - Mania jest osobą skrytą i mówi tyle, ile chce powiedzieć. A ja nie jestem osobą, która wyciąga. Przyjmuję to, że ktoś mi mówi, ile chce. W tym sensie jesteśmy podobne - stwierdza Ewa Błaszczyk. Jak więc układają się relacje między matką a córką? Czy mogą nawzajem liczyć na swoje wsparcie?

Quiz
W tradycyjnym quizie aktorki odpowiadają między innymi na pytania: kto szybciej podejmuje decyzje, kto jest bardziej zapominalski, kto jest złotą rączką, a kto pali dowcipy? Co ciekawe niemal wszystkich odpowiedziach obie panie są zgodne, chociaż różnią się przy pytaniu o to, która z nich jest bardziej wyrozumiała.

Jak wygląda codzienne prywatne życie Ewy Błaszczyk? Czy córka chętnie przyjmuje rady matki? Jak Marianna trafiła do aktorstwa? Kiedy następują starcia między nimi? Te i wiele innych intrygujących opowieści w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie „Demakijaż”.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.