2023-04-28

Anna Dereszowska: Głęboko wierzę w sprawczość kobiet

0

Aktorka teatralna i musicalowa, filmowa i telewizyjna, a także piosenkarka. Znana z filmów „Lejdis”, „Randka w ciemno”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Porady na zdrady” czy „Mayday”. Gra tytułową rolę w serialu Polsatu „Lulu”. W rozmowie z Alicją Resich Anna Dereszowska opowiada o swojej pracy, rodzinie i pokonywaniu życiowych wyzwań. „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Polsat Cafe.

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Siła kobiet
Widzowie Polsatu znają ją jako serialową „Lulu”. - Dałam jej swoją siłę i determinację - opowiada aktorka. - Głęboko wierzę w sprawczość kobiet i to, że mogą być samowystarczalne i niezależne, jeżeli sobie tego życzą. Ja jestem taką kobietą i czuję się komfortowo wówczas, kiedy twardo stoję na ziemi - stwierdza, ale dodaje, że oczywiście fajnie jest mieć wsparcie rodziny. Ona sama ma dwie siostry przyrodnie, brata i dwie żony ojca. - Mój tata ma rękę do kobiet. Otacza się świetnymi osobami i obie macoszki bardzo kocham - wyznaje artystka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

Życie rodzinne
Gwiazda serialu „Lulu” ma młodszego partnera, co - jak zapewnia - nie jest dla niej problemem. - Może przez pewien czas przy moim temperamencie i chęci dominacji wydawało mi się, że sobie Daniela odpowiednio ustawię, ale trafiła kosa na kamień - śmieje się aktorka. Anna Dereszowska ma troje dzieci. Mimo że w jej zawodzie poświęcenie się wychowaniu dziecka często jest trudnym wyborem, w jej przypadku była to prosta decyzja. - Oboje z partnerem chcieliśmy mieć dużą rodzinę i tak się fantastycznie złożyło, że nam się udało. I choć tworzymy rodzinę patchworkową, to bardzo zgodną i kochająca się - mówi z dumą. Mimo dużej rodziny starają się z partnerem nie zaniedbywać siebie nawzajem i organizują sobie randki.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

Anna Dereszowska oczami bliskich
W programie o prywatnym i zawodowym życiu aktorki mówi partner z serialu „Lulu” Przemysław Sadowski, aktor i dyrektor teatru 6. piętro Michał Żebrowski, Ida Karpińska - prezes Stowarzyszenia Kwiat Kobiecości, aktorka Izabela Kuna oraz menadżerka Agata Duniak. Gwiazda opowiada z kolei o relacjach jej dzieci z partnerem, o tym jak w wieku dziewięciu lat przeżyła śmierć mamy, a taże jak radził sobie z samodzielnym wychowaniem dzieci jej ojciec.

W bliskim planie w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.