2023-05-12

Andrzej Seweryn: Obecnie znalazłem to, czego szukałem

0

Aktor, reżyser, dyrektor naczelny Teatru Polskiego gościem programu Alicji Resich. Występował w produkcjach największych reżyserów, między innymi Andrzeja Wajdy, Agnieszki Holland czy Stevena Spielberga. W programie opowiada między innymi o swoim stylu pracy, ale też miłości, która daje mu napęd życiowy. „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Polsat Café.

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Tajemnice młodości
Gość wyjawia Alicji Resich, skąd bierze się jego niezmiennie świetna forma i wewnętrzna młodość. - Zawdzięczam to wszystkim, którzy myślą, że mogę się im przydać w pracy oraz mojej żonie - wskazuje to, co daje mu życiowy napęd. O szczegółach swojego związku nie chce jednak rozmawiać. - Niechętnie mówię o moich intymnych sprawach, bo są różnie interpretowane, ale obecnie znalazłem to, czego szukałem i jestem szczęśliwy - zdradza. Co jeszcze robi, by zachować zdrowie psychiczne i fizyczne?

Człowiek wielu talentów
W programie o pracy z Andrzejem Sewerynem w roli aktora, reżysera i dyrektora teatru opowiadają reżyserzy Krzysztof Zanussi i Jan Holoubek oraz aktorzy Krzysztof Kwiatkowski i Ewa Makomaska. Sam gość zdradza swoje zawodowe plany, mówi o związku aktorstwa z polityką oraz pielęgnowaniu dziecka w sobie.

W bliskim planie w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.