2023-05-25

Anna Mucha: Mówienie do mnie „Aniu” jest bez sensu

0

Aktorka, prezenterka i producentka teatralna gościem Alicji Resich. W programie opowiada o kulisach swojej popularności, związkach, a także kompleksach i pewności siebie w kwestiach zawodowych i prywatnych. Czy czegoś żałuje ze swojego życia? Jaką książkę mogłaby napisać? „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Polsat Café.

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Bogactwo doświadczeń
Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Gdy miała 9 lat, zadebiutowała na dużym ekranie rolą Sabinki w „Korczaku” Andrzeja Wajdy. Grała w serialach, filmach i na deskach teatru. W 2010 roku trafiła na listę stu najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu magazynu „Forbes”. Od kilku lat skupia się przede wszystkim na pracy producentki teatralnej.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Anna nie Ania
Aktorka przyznaje, że przykłada wagę do tego, jak inni się do niej zwracają, szczególnie w oficjalnych sytuacjach. - Po przekroczeniu pewnego magicznego wieku, jakiejś dojrzałości w swoim życiu, uznałam, że mówienie do mnie „Aniu” jest bez sensu. Raczej „Anno”, że zasługuję już na taki wymuszony szacunek i pozycję - podkreśla. Jednocześnie, w uznaniu dla swojej rozmówczyni i wielu lat znajomości, pozwoliła sobie na poufałość w programie „W bliskim planie”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Nie na miejscu
Mimo kilku udanych ról w filmach gigantów kina i dużej popularności Anna Mucha nie była przekonana, że jest tam, gdzie chciałaby być. - Nie myślałam, żeby zostać aktorką, że to będzie jakaś droga, jaka jest mi wyznaczona. Na pewno byłam przekonana, że to nie jest do końca moje miejsce, ale nie dlatego że ja się czułam źle, tylko dlatego, że ten świat nie dawał mi wtedy pewności jutra. W zasadzie nigdy nie daje, ale dzisiejszy świat show-biznesu, mediów, wygląda zupełnie inaczej - stwierdza.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

W oczach innych i swoich własnych
O gwieździe w programie mówią aktorki Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Zielińska i Magdalena Smalara. W rozmowie z Alicją Resich aktorka opowiada również, jak pozbyła się kompleksów związanych z brakiem dyplomu szkoły teatralnej, tym co ukrywa przed mediami, a także o tym, dlaczego mogłaby napisać poradnik, jak poznawać właściwego partnera.

W bliskim planie w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.