2023-11-03

Hanna Zborowska: Zosia jest gburowata. Ma to po tacie

0

Prowadząca programy podróżnicze i jej siostra aktorka w talk show Krzysztofa Ibisza. Mimo sporej różnicy wieku ich relacja rozwinęła się w przyjaźń, która daje im wsparcie. W wywiadzie mówią o podobieństwach i różnicach między sobą, dorastaniu wśród aktorów i zakładaniu własnych rodzin. Odpowiadają też na ciekawe pytania w quizie. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Siostry Zborowskie
Ich rodzice, znani aktorzy Maria Winiarska i Wiktor Zborowski, wychowali je w duchu odwagi i wolności, a one zrobiły z tego najlepszy użytek. Hania wybrała prawo, chociaż w zawodzie nie przepracowała nawet godziny. Zamieszkała w Brazylii, gdzie jest polskim konsulem honorowym, a w kraju zdobywa popularność jako prowadząca programy podróżnicze. Zosia skończyła Akademię Teatralną i to teatr jest dla niej najważniejszą ze sztuk. Trzykrotnie zdobyła mistrzostwo Polski w stepowaniu i podbiła media społecznościowe. Nie rezygnuje z kina i telewizji, a widzowie znają ją z ról między innymi w serialach Polsatu „Mecenas Porada” czy „Rodzina na Maxa”.

Znane córki znanych rodziców
Pytane przez Krzysztofa Ibisza o to, co odziedziczyły po swoich rodzicach, siostry nie są zgodne. - Ja po tacie mam nos - rzuca od razu Hanna, przeciwko czemu protestuje jej siostra. - Ja mam wzrost - przyznaje Zofia, dodając, że obie mają identyczne głosy. Przechodząc do cech charakteru, Hania zdradza: - Zosia jest nieco gburowata, po tacie, ja jestem zdecydowanie po mamie takim skowronkiem - mówi ze śmiechem. Obie nieskromnie stwierdzają, że po Wiktorze Zborowskim odziedziczyły inteligencję. Co jeszcze?

Quiz
Goście programu zwykle odpowiadają na serię pytań, które ujawniają wiele o nich. Jak odpowiadają siostry Zborowskie? Która z nich ma w sobie więcej pesymizmu, gorzej znosi krytykę i jest bardziej pamiętliwa? Zdradzają, kto lepiej dogaduje się z rodzicami, częściej się odchudza i lepiej imprezuje. Mówią też o różnicy wieku między nimi i swojej relacji przez lata, a także z rodzicami.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.