2024-01-10

Krzysztof Ibisz: Odkrywam swoje karty tylko tam, gdzie chcę

0

Dziennikarz mówi POLSATCAFE.PL o swoim wizerunku w mediach społecznościowych. Gwiazdor Polsatu jest aktywny w internecie i ciekawy nowości. W 2023 roku jego występ w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stał się wiralem, później spotykał się z tiktokerami, ale trudno powiedzieć, aby fani wiedzieli o Krzysztofie Ibiszu wszystko. Jakie są jego granice otwartości w sieci?

Granice prywatności
Na Instagramie Krzysztof Ibisz jest aktywny przede wszystkim zawodowo, relacjonując przygotowania i kulisy projektów telewizji Polsat, w których bierze udział. Jednak ujawnia też sporo prywatnego życia przy okazji aktywności w sieci prowadzonych wspólnie z żoną. Jaką ma receptę, aby wyważyć te sfery w mediach społecznościowych? - Moja recepta jest taka, że pokazuję fajne momenty z życia. Nie pokazuję twarzy dziecka. Staram się odkrywać karty tylko tam, gdzie chcę - wyjaśnia.

Zdrowy odpoczynek offline
O ile w czasie pracy jest dość aktywny w sieci, to urlop jest dla niego okazją również od tego, aby zrobić sobie przerwę od internetu i social mediów. - Kiedy byliśmy na wakacjach z żoną i młodym, to bardzo mało dawaliśmy relacji czy postów, dlatego że chcieliśmy odciąć się od naszego krajowego show-biznesu i odpocząć - opowiada i dodaje, że kiedy po powrocie był pytany o głośne skandale i bieżące doniesienia, nie miał o nich w ogóle pojęcia.

Przydatne wiadomości
Internet to dla dziennikarza i prezentera Polsatu świetne narzędzie pracy. To tu szuka wiadomości o swoich gościach w programie „Demakijaż”, chociaż jak przyznaje w rozmowie z POLSATCAFE.PL to tylko jedno z wielu źródeł informacji, które pozwalają mu przygotować się do zadawania zaskakujących i nieoczywistych pytań.

   

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.